Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
305 postów 236 komentarzy

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Jestem antysemitą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś w telawizji 'polskiej' ukazał się korespondent zagraniczny, który mówił po polsku – co dziwne, bez szmoncesowego zacięcia. Opowiadał o zestrzeleniu malezyjskiego samolotu nad U-krainą.

Cały komentarz był nadawany z 'Majdanu' – czy jak ten żydowski mendel się tam nazywa. Od cholery tam ( i wszędzie na banderowskiej U-krainie ) banderowskich flag, ale to jeszcze nic.

Fakt, że media nie mówią ani słowa o banderyźmie nowoczesnym i jego prowodyrach, inicjatorach, stawiając zasłonę milczenia nad kultem Adolfa Hitlera – bo tak po prostu trzeba nazwać kundli, wielbiących zbrodniarzy z czasów Drugiej Wojny Światowej. Nic, cisza...Ten fakt jest wymowny.

No i ten korespondent bez hebrajskiego akcentu ( nie wiem o czym mówił, gdyż od dawna nie słucham, wiem, że media zawsze kłamią i pod-judzają ), mówi sobie, mówi...a za jego plecami widnieje wielki napis:

'Sława Ukrainie. Hierojam Sława' – czy jak tam te psy zbrodnicze na siebie szczekają.

Takoż w tym względzie już nie padło żadne słowo komenatrza. Niech głupie 'Polaczki' patrzą nie widząc – jak na obrazie 'Ślepcy' Bruegla.

Patrzą na jawny kult obrzydliwych bandytów, nienawistników nieludzkich i nie widzą, nie wiedzą na co patrzą!

Zbrodniarze i banderowskie demony, z tym samym hasełkiem na plugawych ryjach, mordowały Polaków na Wołyniu, teraz zaś, to samo czynią z pod-judzenia na wschodzie U-krainy. Tylko że media nie piszą, nie mówią o tym nic. Nie słychać też w ogóle hebrajskiego akcentu – choć taka 'racja stanu' jest jedyną obowiązującą w mainstreamie.

Śmieszne to wszystko, ale i straszne, gdyż poziom amoralności, hipokryzji i skrajnej pogardy dla godności i życia ludzkiego, osiągnął już stan iście piekielny. Mówię więc ze smutkiem, ale muszę powiedzieć:

Za ten stan rozszalałej nienawiści na całym świecie i za skraj ostatniej wojny, na jakim się znajdujemy, odpowiedzialni są Żydzi!

Nie użyję poprawnościowych zniekształceń, eufemizmów, nowomowy. Nie powiem że 'syjonistyczni prowokatorzy' czy 'międzynarodowa finansjera'. Nie ma to sensu, bo wszyscy i tak wiemy, kto pod tymi hasłami się kryje.

USA – pod tym 'hasłem', kryje się ten sam, znany od tysiącleci z pogardy, zbrodni, szachrajstwa i nienawiści, faryzejski klezmer szatana.

Nie ma najmniejszych podstaw, by zwykłe i widoczne od razu wnioski, nazywać jakimś 'antysemityzmem', czy 'faszyzmem'...A jeśli tak, to wypowiem kolejny wniosek:

Prawda jest antysemicka!

Prawda, mówienie Prawdy. Wolność słowa i Wolność w ogóle – są antysemityzmem.

W takim razie, cała podstawa moralna zachodniej cywilizacji ( czyli moralność chrześcijańska! ) jest antysemityzmem!

Tak więc, skoro 'kręgi wpływowe' nazywają antysemityzmem każdy przejaw chrześcijańskiej moralności, dopuszczając do głosu jedynie wiernopoddańcze i niewolnicze wielbienie talmudyzmu ( czyli kultu zła, pogardy ), to ja jestem zdecydowanym antysemitą i swego antysemityzmu bronić będę do końca. Życie za Niego oddam, jeśli będzie trzeba!

Za Niego – bo to, co Żydzi z nienawiścią nazywają 'antysemityzmem', to jest...To Jest po prostu Jezus Chrystus!

Oni Jego najbardziej nienawidzą, a ta nienawiść ma natężenie porównywalne jedynie do nienawiści samego diabła.

Dziś robią ze słów więzienie, zmuszając ludzi terrorem obyczajowo medialnym, do uległości. Światem rządzi kłamstwo i pogarda!

Czy to daje komuś co pomyślunku...? Czy przywodzi jakieś wnioski i poszerza odbiór tzw. współczesnego świata...?

( Te wielokropki, które piszę, one nie są dla durnych zjadaczy komentarzy na różnych portalach. Te wielokropki to jest chwila dla Ciebie Człowieku, byś się w samego siebie wsłuchał...Usłyszał Ten Głos, Który Mówi do Ciebie! )

Wielki więc konflikt, który nadchodzi, jest efektem pierwotnej zdrady Hebrajczyków. To jest zapowiedziany i wiadomy od początku efekt kłamstwa założycielskiego – czyli tego, jakie Żydzi popełnili po Ukrzyżowaniu Chrystusa:

Oni zapłacili rzymskim żołnierzom za kłamstwo, zaprzeczające Zmartwychwstaniu!

Dziś płacą 'amerykańskim żołnierzom' – za kłamstwo i za mord.

A właściwie, to tu nikt nikomu nie płaci, wszak USA to jest de facto drugi Izrael...tylko że durniom się o tym nie mówi, a sami durnie są w stanie zobaczyć jedynie pilota od telawizora i zgrzewkę piwa. Koło zamknięte...

z opisaną w środku gwiazdą Dawida i pentagramem. O czym biedni ludzie też nie wiedzą.

Teraz 'międzynarodowa finansjera' ( czyli Żydzi ) wywołuje Trzecią Wojnę Światową, która pewnie będzie już ostatnią – tylko że Żydzi nie wiedzą o Czymś!

Oni nie wiedzą, iż ta wojna będzie ostatnia i że potem Nadejdzie Chrystus, nastąpi Paruzja!

Co jeśli ma się stać za mojego życia...Bardzo bym chciał, by nastąpiło...

Prawo i Sprawiedliwość. Boskie Prawo i Boska Sprawiedliwość!

'Naród wybrany' wybrał sam, ale też został wybrany – przez diabła. Smutek i współczucie...

Czekam w Oblężonym Mieście – bez szans na wyrwanie się z Oblężenia...ale – paradoksalnie – pewnością Zwycięstwa!

                                                                                                               Optymista1930


 

P.S

Ruskie kundelki niechaj się nad tym przekazem za bardzo nie zamerdają ogonkami. Koniki Garbuski nie kopią po parkanach z podniecenia. Wiecie kto wie, że Rusek to wróg i barbarian? Kto pozna 'mongoła' – zabójcę, zbrodniarza? Kto nie chce mieć ruskiego niewolnika i niewoliciela za brata...?

Polak!

Ten, który ma wielu wrogów i Jedną Królową!

Prawda nie leży pośrodku...


 


 

KOMENTARZE

 • POPRAWKA. BYŁY TRZY UPA. UPORZĄDKUJMY FAKTY.
  Pierwsza i Druga UPA używały hasła opisanego przez Pana. A Trzecia UPA została zatrudniona przez Stalina do sowietyzacji Polski.
  Pierwsza UPA (lata 1941-44) wysługiwała się Niemcom i zorganizowała pod naciskiem i z inspiracji Niemców i sowieckiego Hołodomora ludobójstwo Żydów, Polaków oraz komunistów. Działała pod okupacją nazistowskich Niemiec, niesamodzielnie. W Pierwszej UPA było kilkaset tysięcy Ukraińców.
  Druga UPA (1944-47) to po prostu samoobrona ukraińska po wkroczeniu Sowietów w roku 1944-tym na Ukrainę. Było w niej kilka milionów Ukraińców, którzy nie mogli ścierpieć masowych mordów i gwałtów sowieckich. To była autentyczna i słuszna organizacja narodowa, chociaż owszem, jej trzon stanowili ludobójcy z Pierwszej UPA.
  Trzecia UPA (1947-?) to Ukraińcy z Pierwszej UPA wyłapani przez Stalina, a po przeszkoleniu i uporządkowaniu haków zesłani na Polskę i Ukrainę. Oni się fotografowali nad dymiącymi zwłokami Żydów i Polaków, robili filmy i sporządzali szczegółowe raporty - i to wszystko trafiło na Łubiankę i częściowo via Berlin - trafiło do WASP-ów, I WCIĄŻ SŁUŻY DO TRZYMANIA ZA MORDĘ SPOREJ GRUPY AGENTÓW SOWIECKICH/ROSYJSKICH/KANADYJSKICH/WASP-OWSKICH). Ja bym się najbardziej bał tych z Pierwszej i Trzeciej UPA.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:58:01
  Celem UPA było powstanie niepodległego, czystego etnicznie państwa ukraińskiego. Walczyła w tym celu z wojskami niemieckimi[1], partyzantką polską i radziecką (1943-1945), Armią Czerwoną i NKWD. Mimo potyczek z Niemcami UPA w pewnym stopniu współpracowała z okupantem niemieckim[2] - zawierała lokalne porozumienia z hitlerowcami w celu zwalczania komunistycznej partyzantki, a po roku 1944 była także sporadycznie przez nich zaopatrywana.
 • @
  "Tak więc, skoro 'kręgi wpływowe' nazywają antysemityzmem każdy przejaw chrześcijańskiej moralności,..."

  Zgodzę się z tym zdaniem. Jednak koniecznym jest dodanie, że "chrześcijańska moralność" na Zachodzie - jakoś dziwnie pokrywa się z moralnością judaistyczną. Bo nawet w KRK mówi się o cywilizacji judeo-chrześcijańskiej.

  Jeśli zatem poważnie potraktować to "wyznanie" - to pod jednym warunkiem: trzeba opierać się na moralności słowiańsko - chrześcijańskiej. A najbardziej wyraziście : chrześcijaństwie polskości.
 • TEGO NIE ZROZUMIAŁEM
  Artykuł bardzo dobry, pełna zgoda. Nie jest dla mnie zrozumiale PS. Kojarzenie wspołczesnych Rosjan z hazarska dzicza to nie najlepszy pomysł.
 • @ZBYSZEK49 08:56:31
  Czego Pan nie zrozumiał?
  Po prostu, zauważając wrogość i nienawiść z jednej strony ( talmudycznego świata, rezunów ), widzę także tę drugą - równie złą - czyli ruski, zaborczy i niewolniczy mongolizm. W Polsce 'tak mamy'...
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:40:14
  Chrześcijańska moralność i system wartości są jedyne - katolickie. Tylko i wyłącznie. Cała reszta to już cień diabła i szarość w której są rozmydlane priortyety. Co Prawda, chrześcijańska moralność nakłada się w dużym stopniu na polskość - gdyż nasz naród jednak zachował wierność Bogu, stąd wyjdzie odrodzenie - jednak jest jedyna dla wszystkich ludzi, uniwwrsalna...co tak bardzo boli Żydów.
  Którzy Ukrzyżowali Chrystusa, więc FAKT iż On Jest Mesjaszem, stawia jakby 'z automatu' 'naród wybrany' na pozycji piekielników.
  Naród jest wybrany - przez szatana, co jest rezultatem sprzeniewierzenia się Bogu...
 • @Optymista1930 09:30:17
  "Chrześcijańska moralność i system wartości są jedyne - katolickie. Tylko i wyłącznie"

  G.... prawda. Stwierdzenie całkowicie nieprawdziwe. Katolicyzm nie jest "bożym objawieniem", choć stara sobie tę rolę przypisać. Często zaś (ostatnio) spod tej komży czarci chwost wystaje a stukot kopyta dudni jak koń na moście.
 • @optymista [żydowski mendel]
  //Cały komentarz był nadawany z 'Majdanu' – czy jak ten żydowski mendel się tam nazywa//

  Co ta fraza oznacza, czy ten "mendel" to z jidysz?
  Z jidysz znam Shreka czyli potwora, Chazana - kantora i żona czyli k...rwa.
 • @Arjanek 10:12:31
  Fraza oznacza cokolwiek sobie skojarzysz - po to jest pisane słowo, by działać na wyobraźnię...
 • @Max von Stirlitz 10:05:38
  //Sława zydöwka Przybylska//

  Śpiewała również "Gdzie są chłopcy z tamtych lat.....
  ....Kto Wie czy Było Tak, Kto Wie czy Było Tak.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:10:36
  Nic mnie nie interesują tu żadne dyskusje - Katolicyzm jest jedyną religią, a kościół katolicki, jedynym, Świętym, Powszechnym i Apostolskim Kościołem. Tyle!
  ...ludzie są zaś wszędzie, więc nie róbcie wielkich oczu z powodu tego że czasem ( o wiele rzadziej niż to zakłamują talmudyczne media ) bydlak chodzi w sutannie. Tym większa Kara Boska dla takiego - nie ma to żadnego wpływu na FAKT o jakim wspomniałem a propos Kościoła.
  Nie zwracajcie się ludzie ze swoimi wizjami personalnie do mnie, gdyż nigdy i nic innego nie usłyszycie: Kościół Katolicki jest Jedynym i żadnych zmian w Nim nie będzie, chyba że zmiany w ludzkiej mentalności. 'Reformacja' już była - teraz obserwujemy jej skutki na zgniłym Zachodzie. Over.
 • @Optymista1930 10:30:00
  //Katolicyzm jest jedyną religią, a kościół katolicki, jedynym, Świętym, Powszechnym i Apostolskim Kościołem.//

  Z tym nie mam zamiaru dyskutować, każdy wierzy w to co chce. Jedni w Chrystusa a inni w kościół.
  Tak sobie jednak myślę, że na takim np. Legionie nie tolerowaliby Cię zbyt długo, mimo takiej stanowczej deklaracji. Zbyt mało "judeo-chrześcijański" jesteś :))

  Pozdrawiam i witam na pokładzie :)
 • @Max von Stirlitz 10:05:38
  Bolek, a ty w ogóle coś piszesz...? Czy tylko kpisz?
  Kpiarz - to takie pogardliwe określenie dla wąsatych prowokatorów.
  'Beka' z ciebie Mirek :)
 • @Max von Stirlitz 10:56:07
  Laske Lordowi to też za darmo robiłeś? żal.pl
  kpiarz z Ciebie przedni, a może zagospodaruj Swój intelekt i wiedzę dla dobra Polski? nawet owczarki niemieckie mogą pomóc..
 • @Max von Stirlitz 13:34:15
  no to masz kolejnego wroga, do tej pory miałem Ciebie za obciągarę lordową, a Ty szczekasz.. Lord i jego obciągara nie zasługują na polemikę.. z kurwami nie dyskutuję, nawet o cenie ;) Jestem za cienki, ale widzę, aż strach pomyśleć co o Waszym duecie pomyślą Ci , co to "grubi są".

  Dla Twojej wiadomości, najemnikiem nie jestem, robię na siebie..
  A Ci nerwy chyba puściły, bo z merytoczności w adpersonam udeżasz.. cienki jesteś.. pewnie dwa razy starszy ode mnie, ale niestey nie idzie za tym mądrąść.. mądry jesteś, ale trochę inaczej, jak będę chciał podyskutować na temat twórczości Szymborskiej to się zgłoszę aby Cię zniszczyć, a tak pierdol Swoje farmazony zza Odry..
 • @Max von Stirlitz 14:18:21
  no to pokój zapanował na Świecie.. nic tylko radować się nam przyszło..

  P.S.
  wykorzystaj Swój intelekt i wiedzę w dobrej sprawie..
 • @LordConqueror 15:01:53
  po Twoim dziadku mój wchodził na konia.. no może po prapradziadku..
  kilkaset kilometrów dla Was nie jest problemem, jak zauważyłem..
  Szlachta?? chyba znad Jordanu.. Nie ośmieszaj się, Twój lachociąg zrobił to wystarczająco dobrze..
 • @LordConqueror 16:11:14
  co ma wisieć nie utonie.. nie martw się.. sznura starczy..
 • @LordConqueror 16:23:22
  marnie skończysz.. nie dziś, nie jutro.. przyjdzie czas.. obiecuję..
 • @Optymista1930 10:43:11
  Wyjątkowo trafna ocena sytuacji.

  „Paruzja” ma być dniem przerażającego „Gniewu Pańskiego”, któremu mają towarzyszyć wielkie plagi i nieszczęścia - obejmujące jednak wyłącznie grzeszników. Dla wiernych sług bożych będzie to dzień wielkiej radość.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Paruzja

  Polska Akademia Kwantowa jest potrzebna.

  Serdecznie Pozdrawiam
 • @wk..ny 16:37:40
  zapominałem, jestem zwykłym głupkiem co to tylko potrafi zdjąć pasek od spodni i na nim powiesić zadaniowca..
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:39:32
  No cóż. Rozumiem że gdzieś ktoś może mnie tolerować, lub nie - ale to działa też w drugą stronę i mnie tylko to obchodzi. Mogę napisać artykuł nawet w Wyborczej, jeśli pójdzie w całości. Także śmieszą mnie jakieś 'ambicje' nie pisania tu czy tam - jeśli ma się kręgosłup to człowiek się nie skundli.
  Wiesz zapewne, że mnie się cenzurować nie da, no więc póki co sobie tu popiszę. Natomiast robię to już od wielu lat w mediach kibicowskich i one są dla mnie najważniejsze. Optymistą1930 jestem tylko na politycznych blogach, w życiu jestem Pan Goły i kmwtw - kto ma wiedzieć ten wie :)
  Wiem w jakim świecie żyję, a że nie piszę wszystkiego o ludziach - to jest tylko wynik braku czasu. Śmieje się z tego kpiarz Maksik, ale ja szanuję to że czasem zajmuję się 'zwykłym' zarobkowaniem pieniędzy.
  Znam Was ludzie...i siebie znam...I wiecie co - gdy obserwuję tę zdegenerowaną zbiorowość i każdego z osobna, na kazdego patrzę i pytam siebie:
  Czy ten gość będzie strzelał do Ruska jeśli będzie trzeba?
  Czy będzie strzelał do Szkopa?
  Czy do Żyda?
  Czy stać go na poświęcenie i jest idealistą polskim...?
  To nie są naiwne pytania, to są pytania konkretne i kluczowe. Wszystkie te popiskiwania w sieci, to tylko zasłona dymna dla małych ludzików - renegatów, tchórzy, poniewieranych chciwością...
  No nic, Pozdrawiam!
 • @Arjanek 10:12:31
  Mendel 15 (lub 16) sztuk czegoś

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Mendel

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031