Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
305 postów 236 komentarzy

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

'Rząd Ewy Kopacz', czyli - szczają nam na twarz

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O medycynie naturalnej...

Premierem Polski był gościu, który nie jest Polakiem, a tylko 45 lat pierwszej komuny sprawiło, iż otępiały i już oszukany naród, jakoś nie zauważył, że przed i po roku 1989, naraja się mu zwykłych żuli do ról polityków, które to role ci potrafią spełniać 'na swój sposób' – czyli na sposób zdrajców jakimi są. Mordując 'Solidarność' ( tę 'pierwszą', choć innej nie było ) jaruzelski złamał kręgosłup narodowi, gdyż później rolę elit przejęli – zgrabnie wspomagani medialnie – ewidentni renegaci, dodatkowo pozbawieni jakiejkolwiek ogłady i zasad. Oni to wzięli do łap narzędzia ( najwyższe stanowiska, medialną popularność, pieniądze ), by wraz z właśnie uniewinnionymi komunistami, rozpocząć demontaż Polski. Wszystko co polskie – to co widać ( przemysł, instytucje, szkolnictwo, bankowość, infrastruktura ) i to czego nie widać ( kultura, moralność, świadomość ), zostało poddane frontalnemu atakowi, któremu z satysfakcją pegeerowskiego parobasa przyklaskiwała duża część Polaków. Powstał z czasem gatunek leming, który charakteryzuje się wyglądem zbliżonym do człowieka, niestety nie ma mózgu i serca – co jest jakimś socjologicznym ewenementem.

W Polsce stworzono niewolnika całkowicie bezwolnego, co naprawdę jest pierwszym owocem użycia technologii, techniki, nowoczesnej perfidii, oraz socjotechniki na wielką skalę, lecz precyzyjnie. Czy można stworzyć stado, które będzie niszczyć swój własny kraj...? Owszem, spójrz za okno, można! W Polsce, po raz pierwszy w historii mamy do czynienia z ewenementem patologii, polegającym na uformowaniu grupy, która nie posiada godności osobistej. Takim czymś jest właśnie stadełko lemingów. W każdym innym kraju – jakkolwiek nie byłby on patologiczny i może jeszcze bardziej zdegenerowany od Polski ( vide Wielka Brytania np. ), bynajmniej oficjalnie wielbi się i nigdy nie pozwala obrażać narodowych tradycji, historii, panteonu i dumy...W Polsce można, bo jest część bydląt, które jeszcze ochoczo w tym pomogą. Natomiast większość nie reaguje w żaden sposób na plucie im w twarze – gdyż właśnie jest zajęta jedzeniem kiełbasy z grilla i oglądaniem telawizji. Lemingom wystarczy podsypać trochę 'suchej karmy' – tak jak kotom – no i już uwaga zwrócona jest tylko w jedną stronę.

Brawo! Brawo! Brawo!!! Zaklaskał szatan, tak rozbawiony, iż lewym kopytem przydepnął sobie ogon.

'Blijadź verfluchte!!!' - zaklął zirytowany. 'Zawołajcie jaruzelskiego! Niech mi zrobi laskę!' - krzyknął szatan, zarazem konstatując, iż na Ziemi jest taki drugi specjalista od robienia laski/łaski i wkrótce się w piekle już zjawi. 'Ten stary dziad bezzębny, nawet ciągnąć nie potrafi' – pomyślał zły. 'Chyba oddam go dewiantom, już oni mu dupę przerobią'.

Tymczasem w Polsce, lemingi zostały oddane pod władanie ciemnych sił. Ciemnych po dwakroć, gdyż zło i zła wola, mnożą się w przypadku 'elit' 'czeciej erpe' przez zwykłą, pospolitą, gminną ciemnotę i ruską degenerację. Mamy do czynienia ze zdrajcami o umysłowości alfonsów i duchowości wałęsy – który w sumie sobą podsumowuje samego siebie, ale i całe '25 lat wolności', oraz 'elity' władzy w całości. Piękne to osiągnięcie, nie sądzicie...? Być symbolem zrobaczenia samego siebie i całej grupy, znakiem czasów, idiotą doskonałym, konfidentem niedoścignionym, podręcznikowym modelem zdrajcy. A wszystko to – chyba 'dla beki' – spięte ( niczym spięta kopacz ) tytułem 'mędrca Europy'!!! Śmiech. Niedowierzanie. Śmiech...Wódka, zasłonięte zasłony, drzwi bez klamek i pilot od telawizora...Takie jakoś wariacje na temat reakcji chodzą mi po głowie.

Tymczasem Europa umarła, czemu nie ma się jak dziwić, wszak z takimi 'mędrcami'...

Teraz następuje apogeum kabotyństwa, gdyż właśnie powstaje 'rząd Ewy kopacz'...do czego ja nie mogę się ustosunkować, bo i nie trzeba.

Baba jaka jest, każdy widzi, a fakt, iż to się dzieje naprawdę, zwraca mój wzrok w stronę barku, gdzie drzemią sobie butelki z whisky i koniakiem...Jednak za dnia nie pijam...

Baba, która zacierała ślady zbrodni w Smoleńsku. Całkowicie pozbawiona ludzkich odruchów. Produkt bolszewizmu w czystej postaci. W sumie nowoczesny robot z dzisiejszych czasów, posiadałby znacznie szerszą gamę zachowań, opcji, odpowiedzi, mimikę twarzy.

Kopacz ( z dużej tylko dlatego że początek zdania ) na stanowisku premiera Polski, to jest rzecz niewiarygodna! Naprawdę nie uwierzyłbym w to jeszcze 10 lat temu, że zostaną stworzone tak beznamiętne i nieludzkie maszyny, zarazem tak śmieszno żałosne, tak wzbudzające litość i niesmak, wyhodowane zostaną. Jak widać, można z człowieka uczynić kreaturę 'doskonałą'! Jakże to bardzo widać.

Nie wymaga żadnych komentarzy fakt powstawania 'rządu kopacz', jest to kuriozum. Oczywiście że nie ma i nie będzie mowy o żadnej polityce, czy to krajowej, czy zagranicznej. Nie ma i nie będzie mowy o czymkolwiek pozytywnym, bo z kreaturami można się tylko utopić w szambie, bądź zapić na śmierć, co zresztą się dzieje.

Ludzie nie rozumieją rzeczywistości w której żyją, zaś 'debaty' i dywagacje na tematy bieżące, przyjmują jako coś, co dzieje się naprawdę. Podczas, gdy jedynym rozwiązaniem tej bagiennej sytuacji jest ogólnonarodowe, zbrojne powstanie i powieszenie zdrajców przykładne – na rynkach miast, publicznie. Takie jest lekarstwo na 'młodą, polską demokrację', 'demokratyczne państwo prawa' i na '25 lat wolności' też. Taką mamy 'wolność', że ruchają nas w dupę, okradli, plują na twarz...Baa – szczają na twarz! Przyszli i wszystko zburzyli, dzieci zakuli w kajdany i wywieźli za granicę do pracy, niszczą święty kościół – również przy pomocy 'agentów dołu' w sutannach, poniżają naszą matkę na naszych oczach.

Śpiącym Rycerzom pod Giewontem dali chyba marihuany, by ci upojeni nie mieli ochoty wstawać. Po co zresztą im wstawać...? Do kogo...? Bohaterowie przewracają się w grobach i sam bym się wcale nie zdziwił, gdyby Marszałek w końcu z niego powstał, by pogonić kurwy!

                                                                                                            Optymista1930


 

P.S.

Powstaje tu 'moralny' problemat na zakończenie tego śmiesznego wywodu: Czy lepiej być kurwą, czy może szmatą...? I co na ten temat mają do powiedzenia kurwy szmaty...?

KOMENTARZE

 • I co robić panie dzieju...
  Co robić?
 • @Nathanel 18:12:14
  Nie trzeba od razu tak "ostro", tu juz dwóch się tłumaczy że sie mogli pomylic...
 • Hmmmmm?
  Jedni szczają a drudzy gębę otwierają. Może dla tego szczają bo mają gdzie????
 • @Nathanel 19:54:06
  Nie takie rzeczy na "zielonej wyspie" się działy i dzieją...
 • A czy czegoś innego można było się spodziewać?
  Tusk odchodząc do Brukseli musiał na czele partii zostawić osobę, która przypilnuje jego interesów. Czy była bardziej nadająca się ku temu osoba niż Kopacz? Ja takiej nie widziałem. Robiąc z Kopacz premiera Tusk zapewnił sobie wpływ na PO. Póki w sejmie jest taki układ jak jest, nic się nie zmieni. Więc nie ma co się dziwić.
  Lecz lepsze są działania PiS, które skupiło się tylko i wyłącznie na tłumaczeniu, że nowy rząd PO jest starym rządem. Takie tłumaczenia są jednym z podstawowych powodów stałych klęsk Kaczyńskiego. Więc czego się spodziewać? Hofman snuje plany, czy Tusk będzie współpracował z premierem Kaczyńskim, Brudziński opowiada, że nowy rząd będzie niczym innym jak rządem Tuska bis. My to wiemy, tylko pytamy się, co wy macie nam do zaoferowania prócz biadolenia? Usiądę w fotelu i będę się śmiać, gdy kolejne wybory parlamentarne wygra PO. I nie wygra, bo stanowi jakąkolwiek wartość dodatnią dla Polski, wielką wartością PO jest Jarosław Kaczyński z PiS ze swoim całkowitym oderwaniem od rzeczywistości.
 • @Stara Baba 19:47:42
  Jak pas do lądowania ma 3 mb szerokości, zamiast prawidłowo 4 mb szerokości, to gęba, jeszcze zdąży krzyknąć „O ku…a!”
 • @goodness 20:50:06
  Tu nawet cyfra "8" nie pomoże jeżeli ludziom poszkodowanym a także
  i krzyczącym tak naprawdę dla dobra udzielać się nie chce. Tu nie w braku równowagi jest problem lecz w Polaków warcholstwie.
 • Szanowny Panie
  Czytając Pańską notkę czuje ten smak szczania który już to nasze pospólstwo dawno zneutralizował do jakiegokolwiek działania.
  Czy to nasze państwo społeczeństwo straciło instykt samozachowawczy?
  Wykreowane przez jakieś socjotechniczne agentury postacie które mają reprezentować nasz kraj,nadal znajdują poklask i zero reakcji ze strony tkz.wyborców.Czy nadal musimy się na to zgadzać?
  A może czas zacząć działać?!!!
 • Pozwolę sobie się nie zgodzić.
  Co do meritum -to zgoda,ale widać już światełko w tunelu ,dzisiejsza młodzież tak indoktrynowana od małego,nie dała się w bez-mała 60% popiera Nową Prawicę,co daje dobry prognostyk na przyszłość .
  Pozdrawiam
 • Bezpieczny system natury stworzony przez Boga nie może być łamany przez ludzką głupotę i odstępstwa od doskonałej normy.
  -
  Stara Baba………..To, z jaką częstotliwością będziesz chciał oddychać nie ma znaczenia na 2, 4, czy 8, gorzej jak po wdechu i wydechu będziesz miał zapisaną jedną możliwości albo wdechu, albo wydechu………...


  Dalej nie widzisz błędu cyfrowego wyrazu 3 i jego budowy morfologicznej, nierównowagi, niszczącej życie ludzi i porządek Świata?:))
 • @goodness 10:27:37
  Aby coś uruchomić należy najpierw spełnić wszystkie potrzebne do tego warunki. Teoretyczne gadanie o "parzystości" w polityce nic nam nie da
  jeżeli nie będą spełnione do jej wdrożenia warunki czyli zdobycie władzy.
  To jest podobne do chęci zmiany konstytucji. Chcesz jej zmiany? Posiądź władzę. Tylko władza może ją zmienić.
 • @Stara Baba 10:43:38
  Skoro mamy uruchomioną demokrację i wszystkie potrzebne zapisy, to wystarczy usunąć błąd w systemie i silnik demokracji zacznie równo pracować pełną mocą:)

  Praktykowana recydywa nierównowagi, jest sprzeczna z przepisami o koniecznej trzeźwości w ruchu lądowym:)
 • @goodness 11:28:57
  To jest zwykła demagogia. Kto chce zmian i napraw musi zdobyć władze.
  Naprawy systemu można dokonać tylko odgórnie lub poprzez krwawą rewolucje.
 • @Stara Baba 11:31:50
  Nie zgadzam się z Twoim dziwnym zdaniem………… ” To jest zwykła demagogia. Kto chce zmian i napraw musi zdobyć władze. Naprawy systemu można dokonać tylko odgórnie lub poprzez krwawą rewolucje.”

  - Ja odwrotnie jestem zwolennikiem sposobu pokojowego awansu społeczeństwa.
  Moim zdaniem, awans ludzkości do wyższej kultury jest możliwy, lecz tylko po wprowadzeniu w szkołach podstawowych nauki budowy prawdziwej demokracji…..
  Dlatego porządkując bieg wydarzeń, na samym początku należy edukacyjnie uzbroić młodych ludzi w gwarancję prawdziwego systemu demokracji, bez obiecanek fruwania po strefie sacrum.

  Piszesz, że pokojowo to demagogia? A, cacy nazywasz rewolucje, odgórne i oddolne, prowadzone w chaosie, bez żadnej gwarancji awansu dla zwykłych prostych Polaków
  Nie znasz wartości życia, nie szanujesz doświadczeń tragicznych Polaków i dalej chcesz organizować rewolucje na wzorze walki kogutów, czy psów?:))))
 • @goodness 16:13:44
  "Piszesz, że pokojowo to demagogia?"

  Nie prawda, tak nie pisze. Pisze ze Pan uprawia demagogie. :-)
 • @Stara Baba 17:08:27
  Semantycznie wmawiasz mi to co sam napisałeś, To nie ładnie.

  @goodness 11:28:57
  To jest zwykła demagogia. Kto chce zmian i napraw musi zdobyć władze.
  Naprawy systemu można dokonać tylko odgórnie lub poprzez krwawą rewolucje.
  nadużycie link skomentuj
  Stara Baba 16.09.2014 11:31:50
 • @Nathanel 16:44:07
  Demokracja najpiękniejszy ustrój Świata wprowadzi pierwsze połączenie Ziemian z nowymi galaktykami.
  Do komunizmu nie zaprowadzi, bo z polityką ma niewiele wspólnego:)
 • @goodness 17:30:41
  "To jest zwykła demagogia." - odnosi się do wszystkich Pana wpisów pod tym postem.
 • @Stara Baba 11:31:50
  + 10/10 Pozdrawiam, ES
 • @Stara Baba 17:41:06
  Widać, że progu U P III RP Pan nigdy nie przekroczył:)

  Pzdr.
 • @goodness 17:39:47.Demokracja najpiękniejszy ustrój Świata wprowadzi pierwsze połączenie Ziemian z nowymi galaktykami.
  A nie lepiej ze starymi? Nowe dopiero się szykują pod życie i mogą być nieprzygotowane na przyjęcie demokracji. . Jak długo chcesz na nie czekać? :))))
 • @goodness 10:27:37 Poza tym takie odkładanie może doprowadzić do tego,
  że będzie za póżno na te demokratyczne kontakty, Bo zauważ ; ---//Co do meritum -to zgoda,ale widać już światełko w tunelu ,dzisiejsza młodzież tak indoktrynowana od małego,nie dała się w bez-mała 60% popiera Nową Prawicę,co daje dobry prognostyk na przyszłość .
  Pozdrawiam iberalkonserwatywny 16.09.2014 08:18:11// bo oni za mistrzem głoszą, że, jak on to nazywa "dupokracja" jest be! Oni zamiast się kontaktować nimiłosiernie wyeksploatują te galaktyki, zgodnie z zasadą, który szczur cwańszy, ten więcej zagarnie?:)))
 • @moher 20:08:52
  Pokojowy awans do wyższej kultury demokracji daje nam szansę,( niech będzie po Twojej myśli nawiązania kontaktu ze starymi galaktykami.)
  Mało ludzi na początku, popiera wydobycie na powierzchnię zatopionej demokracji, bo nie mają pojęcia jak ona działa, ale mam nadzieję, że będziesz na tak. Przeczytaj, co pisze:
  Laznik 14.09.2014 15:59:16
  http://nwsn.neon24.pl/post/112791,wejscie-do-demokracji-nie-koniecznie-musi-byc-wojenne
  Światełko w tunelu dla młodzieży. Taki kit zawsze młodym łatwiej wcisnąć. Już była taka piosenka w 80 roku, p.t. „By naszym dzieciom żyło się lepiej”, ale bez systemu prawdziwej demokracji, jak Wszyscy się przekonaliśmy jest to utopijne marzenie:)
 • @moher 20:08:52
  Bez powszechnego nauczania demokracji od podstawowej szkoły ma rację – Dupokracja! -
  on to nazywa "dupokracja" jest be! Oni zamiast się kontaktować nimiłosiernie wyeksploatują te galaktyki, zgodnie z zasadą, który szczur cwańszy, ten więcej zagarnie?:)))
  http://lalitamohan-himawanti.blogspot.com/2014/03/samochod-atomowy-reaktor-torowy.html
  http://3.bp.blogspot.com/-DIrMAQIFrNk/UzmjXPVl0iI/AAAAAAAABP4/typ9yVKq1JU/s1600/cadillac-napęd-torowy.jpg
 • @Stara Baba 11:31:50
  Przestrzegam wszystkich przed namawianiem na rewolucje Rewolucja niczego nie zmieni Trzeba dokonać zmian drogą pokojową Należy uswiadamiać społeczeństwo w temacie JOW i referendum Przygotowywać do odmówienia władzy posłuszeństwa poprzez BOJKOT WYBORÓW DO SEJMU SENATU I PREZYDENCKICH Ps kto tego nie rozumie niech przeczyta 3 razy art 4 i 104 Konstytucji RP
 • @amadeusz2006 16:17:25
  Proszę czytać uważnie, nikt tu nie namawia do rewolucji. W Polsce rewolucja jest już nie-re-al-na. Przejąc władze można tylko poprzez demokratyczne działania polityczne wykorzystując wizje planów gospodarczych.
  Oczywiście jest jeszcze jedna droga do politycznego samozaspokojenia.
  Namawianie ludzi do niegłosowania czyli bojkotu legalnej władzy, (czy jest na to paragraf :-)?) a samemu, poruszając się w małej konkurencji spowodowanej bojkotem startowaniu jako kandydat do jak na razie małych pionów struktur jak by nie było znienawidzonych ale rządowych. Później, gdy już się do małego podatkowego koryta poprzez kandydowanie wejdzie będzie łatwiej dojść o wiele dalej w strukturach
  "tak bardzo nielubianej i bojkotowanej władzy". :-)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031