Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
305 postów 236 komentarzy

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Polska dla Polaków!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2015/06/16/polska-dla-polakow/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Dramatyczne zdjęcia, pokazujące jak policja krajów Zachodu ( szczególnie śródziemnomorskich ) wpycha wręcz nogami, ludzi do autokarów mających odesłać ich za granicę, zza której przybyli nielegalnie do kraju. Ludzie wpychani są czarni, a filmy ukazujące, dramatyczne. Muszę powiedzieć, iż dramat jest tu znacznie szerszy, głębszy, obejmujący wiele poziomów, zaś telawizja, inne media, jak zwykle pokazują rzeczywistość w sposób prostacki, prymitywny.

Jest 'problem imigrantów', których już naprawdę nikt nie chce, ale jest także problem zakłamania, panującego jako przyjęta norma. A to zakłamanie nazywa się polityczna poprawność.

 

Lata całe, panujący de facto na Zachodzie marksizm, wmawiał ludziom jakąś równość, a własnym społeczeństwom tolerancję. Po pierwsze, odniosło to efekt odwrotny, co jest zgodne z ludzką naturą – człowiek sam chce ustalać własne zdanie i decydować. Tak na marginesie, skończyła się mrzonka o demokracji, ale mało kto jeszcze to dostrzega.

Po drugie – chyba ważniejsze, gdyż naturalne – sprawa jest taka, że my jako ludzie, po prostu nie jesteśmy sobie równi. Jesteśmy różni.

Jeśli 'mądre głowy' w telawizji chcą, niechaj się oburzają, ja natomiast powiem to wprost: Mieszkańcy Afryki w swej większości, mocno ustępują możliwościami twórczymi/intelektualnymi, mieszkańcom ( rdzennym ) Europy. To jest Prawda brutalna, ale Prawda chyba zawsze taka jest, dlatego ludzie Jej za bardzo nie lubią. Prawda nie głaszcze nas po głowach – Ona wymaga.

Czarni mieszkańcy Afryki są takimi samymi ludźmi jak my i zasługują na taki sam szacunek...którego oznaką jest także sprawiedliwe traktowanie. W przypadku Afryki mamy do czynienia z fikcją pogardy, gdyż na kanwie powstania tzw. ruchów wolnościowych, komuś się kiedyś wymsknęło, że 'państwa' afrykańskie muszą 'odzyskać' niepodległość.

Prawda ( brutalna ) jest taka, że w Afryce, historycznie nigdy żadnych państw nie było, były i są plemiona. Pojęcie państwa przyszło z Europy...ale niestety nie działa w Afryce, o czym również niestety, nikt się od lat nie zająknął. Polityczna poprawność każe ludziom siedzieć cicho, choć każdy myślący człowiek swoje wie, tylko boi się mówić. Taką mamy 'wolność' w Unii Eufaszystowskiej!

 

Czarna Afryka nigdy nie osiągnie tendencji rozwojowej, z takiego powodu, iż tamtejsi mieszkańcy po prostu nie są zdolni do tworzenia systemów. Są za to zdolni i to bardzo, np. w sporcie, muzyce, które to talenty są przecież wartościowe i potrzebne w życiu ludzkim. Państwa natomiast w czarnej Afryce nie będzie...Chyba że...

Wypowiem teraz kolejną brutalną jak zawsze, Prawdę...

Puszczając wodzę politycznej wyobraźni, zakładam inny rozwój wypadków.

Po Drugiej Wojnie nie zaczyna się plenić imperialny defetyzm, nie powstaje też podsycony przez Sowiety, tzw. pacyfizm. W efekcie takiej sytuacji...Chociaż nieee...Znowu Sowiety mieszają. Chyba ciężko byłoby nie dopuścić do upadku imperium brytyjskiego, oraz innych dominiów kolonialnych, bo przecież takie myślenie znowu prowadzi do kardynalnego wniosku, że za głód, pogardę, zakłamanie, śmierć, choroby, degenerację i same nieszczęścia w Afryce, odpowiedzialne są Sowiety!

Ta nienawiść i śmierć, szerzona przez Sowiecki Związek, musiała rozsadzić świat połowy XX wieku.

Gdyby jednak udało się zachować kolonialne imperia, a z czasem na drodze rozwoju wszechstronnego, umniejszyć w afrykańskich plemionach tę ślepą destrukcję i także nienawiść; wówczas pod naprawdę troskliwym, dbającym i lojalnym okiem BIAŁYCH WŁADZ tychże państw, powstać mogłaby w Afryce idea zróżnicowanego rozwoju. Wolna od pogardy, rasizmu, rozumiejąca i prawdziwie światła. Zrozumienie potrzeb i dróg, oraz celów, prowadziłoby do akceptacji przez czarne społeczności, tej zwierzchniej, acz dbałej władzy białych. Odpowiednia edukacja i wychowanie, być może byłyby w stanie dać tym ludziom zrozumienie znaczenia takiego współdziałania.

Uważam, że w czarnej Afryce zawsze panować będą śmierć i zgryzota, jeśli nie nadejdą tam jakoś sformułowane rządy białych.

Podoba Wam się teoria...?

Wow! Czy ktoś mówi że jestem obrzydliwym faszystą...!? Który śmie tak pisać!

Powiem Wam tyle, że gdyby zamiast dekonstrukcji zachodnich kolonii, w Afryce powstała konstrukcja na wzór europejski ( koniecznie pod kuratelą – prawdziwą! - białych! ), to dziś nie mielibyśmy żadnych, ale to żadnych problemów z imigrantami. Imigranci zaś, wcale nie chcieliby ze swych krajów uciekać. Każdy przecież normalny człowiek kocha ziemię ojczystą, a zapewniam Was ( rozmawiałem z wieloma Afrykanami ), że czarnoskórzy kochają swe ziemie i chcieliby tam wrócić...tyle że do życia – nie do śmierci, cierpienia, głodu, wojny!

Które im wyrychtowały zachodnie metropolie, pozostawiając samymi i dodatkowo w głębokiej pogardzie.

Teraz ta pogarda jeszcze bardziej narasta i przecież jasnym jest, że fala imigrantów z Afryki zostanie w końcu powstrzymana siłą. Polityczna poprawność zaś padnie jako ideologia, zostanie odkłamana.

Zły, złowieszczy twór, zwany Unią Europejską, ma cele inne od oficjalnie deklarowanych, przy czym wielu przedstawicieli tejże Unii...nie ma jaj!

Nie mają też żadnych zasad, oprócz zasady profitu. Zarobić jak najwięcej i z nikim się nie podzielić. Tak robili podczas okresu kolonializmu, nie rozumiejąc że czarni to tacy sami ludzie jak oni! Angielski lord nie rozumiał i nie szanował innych ludzi. Taka jest Wyspa – to smutne.

Tak samo oni i z nami postępowali, a przykładów zdrady, prymitywizmu politycznego, żądzy złota, chyba nie muszę Wam tu wyliczać. I nie tylko o Anglików chodzi, bo przecież ładne już parę lat temu, taki jeden spedalony Francuz, powiedział, że 'Polska powinna siedzieć cicho'...

No to teraz siedźmy cicho, patrzmy jak we Francji, Anglii, Niemczech, Włoszech, etc, kolorowi imigranci rozmontowują im narody od środka. Siedźmy cicho – bo kto wyrzekł się swej tożsamości, jest nikim. Tak i w stronę nicości, podążają sobie pyszne i durne społeczeństwa Zachodu. I jest to kara za winy przeszłości.

My zaś, tych win na siebie nie bierzmy. Nie jesteśmy też 'narodem sprawców', jak mówił taki jeden.

Nie przyjmujmy żadnych czarnych imigrantów z Afryki! Nie, znaczy nie!

Tu jest i ma być Polska, a Polska jest naprawdę dla Polaków! Przypominam stare, tak wykpione hasło: Polska dla Polaków!

Pomagajmy!

Przede wszystkim Polakom ze Wschodu! Przyjmujmy ich do kraju i do serca! Bez zwłoki przyznajmy obywatelstwa! Ratujmy naszych braci i siostry, bo problem zdrady Zachodu, właśnie skazał tych ludzi na sowiecką niewolę zła!

Zachód zaś, niechaj swój problem głupoty, bluźnierstwa Bogu i pogardy dla innych ludzi, teraz rozwiązuje sam...Choć bacząc na ich możliwości duchowe, śmiem powątpiewać w światłe tych problemów rozwiązanie.

 

Czy rozumiecie, co mogłoby być w Afryce, gdyby zachodnie pyszałki okazały trochę więcej współczucia i dalekowzroczności...?

Czy nadal komuś z Was nie będzie przeszkadzać właśnie mijany na ulicy typ w koszulce z 'Che' Guevarą, czy sierpem i młotem...? W sytuacji, gdy to właśnie diabelska komuna/Sowiety, doprowadziła nie tylko Afrykę, ale i cały świat, do tak wielkiego upadku i natężenia nienawiści...Przejdziesz obok? Obok wszystkich problemów, pragnąc tylko doraźnego spokoju własnego...Tak jak to robi Zachód...?

Nie bierzmy przykładu!

Polska jest nasza i dla nas, Polaków! Nie odbierze nam Wolności Unia Eufaszystowska...ani nie doda win!

                                                                                                              Optymista1930

KOMENTARZE

 • Autor
  Czytajac takie ksenofobiczne wypociny jak twoja notka od razu widac, ze , jak to ich nazywasz, czarni ludzie, nie tylko nie ustepuja bialym pod wzgledem intelektualnym, ale czesto ich przewyzszaja.
  Przy takich intelektualistach jak ty, wsiowy glupek to medrzec.
  Bardzo jestem ciekawa,ktory to madry admin wlepil takie rasistowskie brednie swiadczace o wlasnych kompleksach na jedynke.
 • Świetny Post
  @aliali: masz rację - musimy pozbyć się żydowskiego szkodnika. Jeżeli ktoś z was zna polskiego patriotę, który odważył się zabić żyda, aby obronić Naród i Ojczyznę, podzielcie się z nim. Trzeba gloryfikować prawdziwych bohaterów.
 • @Lotna 00:02:07
  Nazywam czarnych ludzi czarnymi ludźmi, gdyż są czarni...To straszne, prawda...?
  ...Jeśli chodzi o publikację niniejszą, to ja sam błagałem admina tej strony, by opublikował mój tekst na głównej. Prośbę swą motywowałem kompleksem małego penisa, za co - paradoksalnie - winię murzynów, bo mają większe ;)
  To tyle w kwestii polemiki z kalkowaną polityczną poprawnością, głupotą...
 • Do Optymista1930 ! pełan zgoda !!!
  Szanowny panie Optymista 1930 ! od siebie dodam że biała Europa powinna ponownie wkroczyć do Afryki by ustabilizować sytuacje w tych zdegenerowanych państwach !
  !
  zaprowadzić siłą [ jak sie nie da inaczej ] porządek prawny !!!
  !
  Afryka dla afrykanów !
  !
  EUROPA DLA ETNICZNYCH EUROPEJCZYKÓW !
  !
  żydo-chazarów do IZRAELA deportować [ bez zbędnej zwłoki ]
  !
  WTEDY NASTANIE POKÓJ PORZĄDEK DOBROBYT W EUROPIE !!!
  !
  POLSKA TO SŁOWIANSKI KRAJ ! SŁOWIANIE TO ELITA ARYJSKA !!!
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Polska Krajem Neutralnym !!!
 • Może Afryka wyrosła już z krókich spodenek żądzy zysku?
  Kilka osób na tym forum regularnie promuje tzw „Cywilizację Łacińską”. Choć Pan nie robisz tego tak nachalnie jak ci niektórzy, widać z treści notki, że uważasz podstawowe zasady tejże Cywilizacji Łacińskiej, za najwyższe osiągnięcie ludzkości w dziedzinie organizacji społeczeństwa.
  Kiedy mówimy o Afryce i określaniu czyja cywilizacja jest bardziej rozwinięta, należy na początku zadać pytanie o to, do czego służyć powinna tzw cywilizacja, czyli organizacja społeczeństwa według jasno określonych reguł. Osobiście skłaniam się ku definicji skupionej na człowieku i mówiącej, że poziom rozwoju cywilizacji jest określony przez warunki, jakie ona stwarza pojedynczemu człowiekowi dla jego rozwoju fizycznego, emocjonalnego i psychicznego i pozwala wieść spełnione i satysfakcjonujące życie większości populacji. Stawianie organizacji państwowej, czy jakiejkolwiek organizacji społecznej wyżej od pojedynczego człowieka (chyba że chodzi o rodzinę), uważam, za wynaturzenie.

  Kiedy porównujemy teraz jakość życia członka plemienia afrykańskiego przed okresem kolonialnym, czyli przed zniekształceniem tej cywilizacji „dobrami” białasa, z obecnym poziomem jakości życia zwyczajnego człowieka zachodu, to mam poważne wątpliwości, czy my, obecnie czujemy choćby namiastkę tej siły i spełnienia w życiu, jakie czuł czarnuch w Afryce 300 lat temu. No bo trzeba sobie zadać pytanie: Czy my żyjemy dla błyskotek, aby nimi wywoływać zazdrość sąsiadów, czy też po to aby dorastać do siły, spełnienia i mądrości? Błyskotkami, to bawią się namiętnie niemowlęta
  Tak więc uważam że Pańskie poczucie wyższości za zupełnie nie uzasadnione. To była od początku do końca wina białego człowieka, cały ten dramat Afryki. Wszystko przez to że oni - czarni nie mają instrumentów obronnych, przed wyrafinowaną i niepohamowaną żądzą zysku białych panów.
 • @Sukarno 00:21:27
  S. Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę. Żydzi dopuszczają się oszustw, lichwy i prowadzą handel żywym towarem Wpływ żydowski na obyczajność jest zgubny, a ich zakłady wydawnicze propagują pornografię. Prymas Polski A. Hlond
 • URODZIŁEM SIĘ W POLSCE !
  Słowianie ! Jesteśmy Arystokracją wsród Narodów Swiata
  !
  POLSKA NIE MOŻE BYĆ WASALEM IZRAELA !!!!

  https://www.youtube.com/watch?t=14&v=ZssiwkN86u0
  !
  !
  Niech bogowie mają Słowian w opiece ! Amen
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach .Polska krajem Neutralnym !
 • @Kula Lis 62 09:33:26
  Corneliu Zelea Codreanu: Kraj który ma Żydów, po prostu na to zasługuje. Tak jak komary mogą się osiedlać i rozwijać tylko na bagnach, tak Żydzi zupełnie jak komary mogą się rozwijać w bagnach naszych grzechów.
 • Autor - oszukujesz Polaków
  Piszesz -"Lata całe, panujący de facto na Zachodzie marksizm, wmawiał ludziom jakąś równość, a własnym społeczeństwom tolerancję. Po pierwsze, odniosło to efekt odwrotny, co jest zgodne z ludzką naturą – człowiek sam chce ustalać własne zdanie i decydować. Tak na marginesie, skończyła się mrzonka o demokracji, ale mało kto jeszcze to dostrzega."

  - 250 lat marksizm???

  - Jaka demokracja mogła się skończyć skoro od czasów wprowadzenia 3- władzy, jej po prostu nie było???

  Domeną demokracji jest binarna równowaga rządzenia państwem, a nie jakaś dyskretna większość przy stole, czy wirtualna równość wykształcenia ucznia i profesora.

  Dalej wierzysz, że są wystarczające filary władzy do równoważenia rozwoju gospodarczego wielkiego kraju z omijaniem ważnego 4 głosu ludu, bo "anonim" zapisał 3 władzę w Konstytucji art.!0

  To właśnie Demokracji 100%, "liczba nieparzystej 3- władzy" blokuje istnienie, swoim siłowym udawaniem wystarczającej równowagi,

  "marksizm" 250 lat nie trwał, a "3" nigdy funkcji liczy parzystej nie spełni:)

  Czyli, mrzonka o prawdziwej demokracji jest aktualna, pod warunkiem zmiany sposobu liczenia:)))

  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej
 • Do @chrisdigger 10:06:47
  żydzie @chrisdigger ! ty kpiąc ze mnie, próbujesz zagłuszyć swoją żydowską głupotę ? swój żydowski prymitywizm ? ten twój żydowski prymitywny teks świadczy dobitnie o twoim poziomie umysłowym !!!
  !
  Słowianie ! żadna żydowsko-chazarska mniejszość w Polsce i Europie NIE MOŻE NAM ZABIERAĆ WOLNOŚCI SŁOWA ! Prawda nas Wyzwoli !!!
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Polska Wolna od żydowskiej Okupacji !!!
 • @Optymista1930 07:38:16
  Z faszystami typu Lotna nie ma sensu dyskutować.
  Chcieliby nam kneblować usta i zrobić z nas półniewolników-całych zombi.
  Nie damy się.

  Co do meritum, bo jak zwykle tak zwana "poprawność polityczna" = faszyzm i nazizm pomieszany z bolszewizmem, doprawione herezją, blokuje rozsądną dyskusję.

  Państwa kolonialne z Afryki się nie wycofały, a większość nieszczęść spadających na czarnych ludzi w Afryce spowodowana jest właśnie neokolonialnym wykorzystaniem ich ziemi i ich samych przez państwa Zachodu.

  Czy tworzenie systemów jest dobre i służy ludziom???
  Raczej chyba zniewoleniu ludzi.
  Proszę sobie przypomnieć matematyka Woźniaka (o ile dobrze pamiętam nazwisko) z usa, który napisał całkiem mądry manifest w tej sprawie, próbował zwrócić uwagę ludzi na systemy zniewalające człowieka terroryzmem, a w końcu chyba został skazany i stracony.

  Nas, w Polsce szczególnie, przyzwyczajono i nauczono, że człowiek żyje po to, by płacić podatki, być efektywnym, produkcyjnym, a z boku patrząc - przynosić zysk właścicielowi, jakim jest "klasa polityczno-finansowa".
  A nie tak ma być.
  Człowiek żyje, nie żeby przynosić dochód swoim panom rządzącym, ale by realizować Wolę Bożą, cieszyć się życiem, pracować dla siebie i rodziny, po prostu żyć.
  Pracować aby żyć - nie żyć aby pracować.

  Owszem, kolonializm był dużo lepszy dla Afrykańczyków, szczególnie murzynów, bo prócz wyzysku musiał coś im dawać.
  Administrację, koleje, leczenie, jakąś szkołę, wymuszony pokój i porządek.
  Panujący w państwach kolonialnych uznali jednak, że jest to za drogie, a poza tym prowadzi do ich wzajemnych zatargów.
  Bo gdzie jest administracja holenderska, to trudno jest robić interesy Włochom np.

  Neokolonializm jest zdecydowanie efektywniejszy, tańszy i nie obciążający na przyszłość.
  Ot rżną się murzyni pod przewodem postawionych przez metropolie neokolonialne kacyków rzezimieszków, a obcy eksploatują ich i ich ziemię bez zwracania uwagi na żadne koszty.
  Dodatkowo jeszcze kacyki się zadłużają, co pozwala ściągać z tych państw wszelkie nadwyżki rodzimego kapitału.

  Ja nie wiem jak rozwiązać ten problem, który teraz jest, ale na pewno nie kierując się spostrzeżeniami z powyższego artykułu.
  Proszę zauważyć co udało się stworzyć Kadafiemu, Husejnowi, iinnym wodzom krajów postkolonialnych zerwanym ze smyczy.
  No, nie są to narody czarne, ale myślę, że i wśród typowo murzyńskich byśmy znaleźli przykłady, że odwołam się do dawnej Etiopii.
 • @AlexSailor 12:05:13
  Szkoda, że takie teksty jak Pański pojawiają się na Neonie od wielkiego dzwonu.
 • @chrisdigger 10:06:47
  Ma Pan jakies lekarstwo na wlasne chamstwo ?
 • @Optymista1930 07:38:16
  Nie pieprz bzdur o politycznej poprawności a postudiuj historię Afryki, zanim napiszesz takie brednie, jakie napisałeś.

  Swoją odpowiedzią do mnie dowiodłeś, że jesteś nie tylko zakompleksionym nieukiem, ale także gburem i prostakiem, znawco Afryki.
  Na jakim punkcie jesteś zakompleksiony, to już twój problem, ale pubkiczne forum jest miejscem, gdzie należy podawaś fakty, a nie je przeinaczać w celu wyleczenia swoich kompleksów.
 • Czas na trening...
  Straciłem wątek tych wszystkich kłótni, oraz ideologii tutaj, acz jest to zabawne, przyznam :)- Pozdrawiam von Stirlitza i Lotną :)
  Onaniści i masturbantki...W czasach nieograniczonej sieci, wielu musi żyć komentarzami...szczególnie, gdy sami nic napisać nie potrafią...
  Cóż, czas na trening...
 • @AlexSailor 12:05:13
  Nazywanie kogoś faszystą jest bardzo poważnym oskarżeniem, za które powinieneś zostać zbanowany.

  Na jakiej podstawie, konkretnie, śmiesz wysuwać takie oskarżenie w stosunku do mnie?

  Udowodnij, że stosuję polityczną poprawność.

  Od kiedy kwestionowanie wierutnych kłamstw jest polityczną poprawnścią?
  A tego właśnie dopuścił się autor pisząc o Afryce i o murzynach.
  To ludzie tacy jak ty i autor chcą zamknąć usta swoją ignorancją rozpowszechniną i nagłaśnianą w mainstreamie, ukazującą Afrykę jako kupę piachu, a Afrykańczyków jako dzikusów, którzy dopiero co zeszli z drzew, w imię zasady dziel i rządź; przy okazji, powtarzając te wierutne bzdury niektórzy mogą wyleczyć swoje kompleksy, jak to sprecyzował autor "małego penisa".

  Okazuje się, że NEon24 służy jako kanapa u terapeuty dla niektórych zakompleksionych Polaków. Brawo!
 • @Optymista1930 17:14:53
  Inwektywy
 • Do żyda chrisdigger !
  Twój żydowski prymitywny teks do mojej skromnej osoby świadczy dobitnie o twoim poziomie umysłowym !!! bełkot !!!
  !
  SŁOWIANIE pamiętajcie ! dając obcym naszą ojczyznę zabieramy ją naszym dzieciom ! żadnych obcych dzikich !!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! budujmy Słowiańskie Narodowe Państwo !
 • Do żyda chrisdigger -Max von Stirlitz . !
  aż ty zasrańcu żydowski , dlaczego ukrywasz sie pod innym nickiem ?
  tylko żydowscy degeneraci ukrywają się pod innymi nickami ! JA mam odwagę pisać STALE POD JEDNYM JEDYNYM NICKIEM !!!
  a wiesz dlaczego ? bo jestem Słowianin Aryjczyk człowiek Honoru !
  !
  Apel do Słowian ! POLSKA NIE JEST KRAJEM IMIGRACYJNYM !!!!
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! tym nickiem stale się podpisuje
  bo mam odwagę i Honor !!!
 • uproszczenie
  "Mieszkańcy Afryki w swej większości, mocno ustępują możliwościami twórczymi / intelektualnymi, mieszkańcom (rdzennym ) Europy"

  >> bez przesady - tego nie można stwierdzić.
 • @Krzysztof Szotowicz 08:29:21
  Kiedy mówimy o Afryce i określaniu czyja cywilizacja jest bardziej rozwinięta, należy na początku zadać pytanie o to, do czego służyć powinna tzw cywilizacja, czyli organizacja społeczeństwa według jasno określonych reguł. Osobiście skłaniam się ku definicji skupionej na człowieku i mówiącej, że poziom rozwoju cywilizacji jest określony przez warunki, jakie ona stwarza pojedynczemu człowiekowi dla jego rozwoju fizycznego, emocjonalnego i psychicznego i pozwala wieść spełnione i satysfakcjonujące życie większości populacji. Stawianie organizacji państwowej, czy jakiejkolwiek organizacji społecznej wyżej od pojedynczego człowieka (chyba że chodzi o rodzinę), uważam, za wynaturzenie.

  >> też tak sądzę
 • @Lotna 17:26:34
  Nie zamierzałem pani/pana obrażać, w związku z czym przepraszam.
  Otóż stanowisko, jakoby o pewnych rzeczach nie można było rozmawiać, tematów poruszać, poglądów prezentować, uważam za faszystowskie, jak całą poprawność polityczną.
  Ludzie czarni bardzo różnią się od białych - dużo gorzej są widoczni w nocy.
  Z faszyzmem wiąże się artykułowanie nawet najbardziej niedorzecznych twierdzeń zgodnych z aktualną mądrością etapu zaordynowaną przez władze, np.:
  "czarni ludzie, nie tylko nie ustepuja bialym pod wzgledem intelektualnym, ale czesto ich przewyzszaja".
  Zapewne niektórych białych przewyższają intelektem, czego mamy tu dowody.
  Niemniej uważam, że nie ma sensu ciągnąć dyskusji z tak zindoktrynowanymi osobami, że aż zatraciły instynkt samozachowawczy.
 • @chrisdigger 13:48:28
  Mam jednego "von" za sasiada. Nie przyszlo by mu do glowy serwowanie podobnych impertynencji pod adresem damy. Jestes Wasc grubjanin.
  Bez odbioru
 • @Lotna 00:02:07
  Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść --

  Najwidoczniej Optymista zatrząsł drzewem prawdy, skoro spadłaś na niego niczym jastrząb ze swoimi obelgami i nienawiścią.
 • DO żyda chrisdigger 09:55:31 !
  żydzie chrisdigger ! chłonność intelektualna jest u ciebie ograniczona a zdolność do pojmowania nikła !
  !
  żydzie chrisdigger wstydu nie posiadasz [ jak każdy żyd ] !
  piszesz swoim żydowskim purnonsensem ! i myślisz ze jesteś zabawny , a po prawdzie jesteś tylko żałosnym żydem
  !
  !
  Słowianie ! w Polsce żydowscy rasiści zaprowadzili żydowski
  Apartheid !!! żydo-ścierwa opanowali
  Politykę - sejm senat prezydenta partie rząd !
  Film reklamę teatr rozrywkę !
  Mass-media TV-Radio -prasa !
  Banki -przemysł !
  !
  Te żydowskie rasistowskie ścierwa rządzą przy pomocy
  zydo-ukraińsko-polskiej policji i tajnych służb !!!!!
  !
  TO OBÓZ KONCENTRACYJNY DLA POLAKÓW SŁOWIAN !
  gdzie panuje Maksymalny wyzysk ! przy minimalnych kosztach !!!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin . Polska Krajem Neutralnym Demokratycznym Obywatelskim ! bez żydo-NATO

  Amen !
 • @AlexSailor 21:55:40
  "Nie zamierzałem pani/pana obrażać, w związku z czym przepraszam."

  Nie? W jakim celu to powiedziałeć więc? Rzucasz słowa na wiatr, czy może to była "Prawda", taka sama jak "Prawda" autora tych wypocin, według którego państwa w Afryce nigdy nie istniały?

  "Otóż stanowisko, jakoby o pewnych rzeczach nie można było rozmawiać, tematów poruszać, poglądów prezentować, uważam za faszystowskie, jak całą poprawność polityczną."

  Mylisz pojęcia, bo popraność polityczna charkteryzuje się manipulacją faktami, co uczynił Optymista, a nie protestem przeciwko manipulacją faktami, co ja uczyniłam.

  "Z faszyzmem wiąże się artykułowanie nawet najbardziej niedorzecznych twierdzeń zgodnych z aktualną mądrością etapu zaordynowaną przez władze, np.:
  "czarni ludzie, nie tylko nie ustepuja bialym pod wzgledem intelektualnym, ale czesto ich przewyzszaja"."

  Po pierwsze to jest twoja interpretacja faszyzmu; na drugi raz zapoznaj się z definicją, zanim kogoś o niego oskarżysz, bo ta osoba nie odbierze pojęcia "faszyzmu" w twoim indywiwidualnym rozumieniu tego pojęcia, a po drugie, jeśli mnie cytujesz, zacytuj całość:
  "Czytajac takie ksenofobiczne wypociny jak twoja notka od razu widac, ze , jak to ich nazywasz, czarni ludzie, nie tylko nie ustepuja bialym pod wzgledem intelektualnym, ale czesto ich przewyzszaja. " Kompletny brak wiedzy historycznej, którym wykatał się autor, według zachodnich standardów, na które z lubością wiele osób się powołuje, świadczy właśnie o niskiej inteligencji.

  "Zapewne niektórych białych przewyższają intelektem, czego mamy tu dowody."
  Pełna zgoda. Patrz notka na temat jacy to biali są mądrzy, a czarni głupi.

  "Niemniej uważam, że nie ma sensu ciągnąć dyskusji z tak zindoktrynowanymi osobami, że aż zatraciły instynkt samozachowawczy."

  Jeśli ktoś jest zindoktrynowany, to nie ja, a ci, którzy wierzą przekazom główwnego nurtu na temat historii Afryki, inteligencji i możliwości Afrykańczyków. Popatrz w lustro, jak chcesz zobaczyś kogoś, kto jest zindoktrynowany. Mój instynkt samozachowawczy nie koliduje z rozumieniem faktów; martw się o swój. Jak chodzi o dyskusję - jak najbardziej.

  Reasumując: twoje przeprosiny są funta kłaków nie warte. Mam nadzieję, że w przyszłości będziesz sterował jak najdalej od mojego okrętu.
 • @Slav 11:03:52
  Kompromitujesz się. O tych Prawdach objawionych autora już napisałam.

  "spadłaś na niego niczym jastrząb ze swoimi obelgami i nienawiścią."

  Nie kryguj się ze swoją manipulacją: napisz jeszcze, że go nazwałam faszystą.
 • @Lotna 15:35:52
  "napisz jeszcze, że go nazwałam faszystą."

  Wtedy dopiero bym się skomromitował, gdybym coś takiego napisał.
  Tego określenia jako inwektywy na każdą okazję, używają przeważnie ci co nawet nie wiedzą co znaczy - faszysta!
 • @@@@
  http://londynek.net/image/jdnews-agency/2191248/15950-201506181038-lg2.jpg?t=1434620322 Szokujące wideo: Dżihadyści, szahidzi szturmują ciężarówki zmierzające do Wielkiej Brytanii. W internecie pojawiło się wideo, na którym można zobaczyć codzienność kierowców ciężarówek w Calais, którzy czekają na odprawę – dziesiątki nielegalnych imigrantów z Afryki biegnie za pojazdami i usiłuje dostać się do środka. Szokujące nagranie, które na chwilę obecną ma już ponad milion wyświetleń, odzwierciedla skalę problemu, z jakim zmaga się obecnie Europa. Na filmie widać, jak uciekinierzy w biały dzień próbują otworzyć drzwi ciężarówki bądź schować się pod nią.
  https://youtu.be/syyl0gfNDRE

  Nieokreślona liczba nielegalnych migrantów dociera do Wielkiej Brytanii – kontrole na drogach są wyrywkowe, w związku z czym zatrzymanie wszystkich osób jest niemożliwe.

  Autor filmu uspokaja: „Nie panikujcie, chłopaki. My mamy wszystkie drzwi zamknięte”.

  Według danych Komisji Europejskiej, tylko od tego roku do wybrzeży krajów europejskich, głównie Grecji i Włoch, przypłynęło blisko 100 tysięcy nielegalnych uchodźców.

  Zgodnie z nowymi ustaleniami UE, każdy z krajów członkowskich miałby przyjąć określoną liczbę imigrantów. Na tę propozycję nie zgodziła się m.in. Wielka Brytania. Minister spraw wewnętrznych Theresa May oświadczyła wczoraj, że „powinniśmy zawracać łodzie z imigrantami do ich ojczystych krajów, zamiast je przyjmować”.
  Monika M.
  http://londynek.net/wiadomosci/Szokujace+wideo+Imigranci+szturmuja+ciezarowki+zmierzajace+do+Wielkiej+Brytanii+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=29814
  Ps. Ta panika emigracyjna została wywołana celowo by zniszczyć cywilizację europejską. Jest wspierana przez lewicowe rządy w Europie itp, itd.. Odpowiadają za to ci którzy podpalili Afrykę. Niech oni ponoszą konsekwencje. Europę ogarnęła jakaś straszna niemoc, śpiączka. Przecież to nie są uchodźcy tylko bojownicy. Za chwilę opanują magazyny broni i koszary wojskowe. Najlepsze wyjście- ogłosić, że łodzie będą zatapiane i wszystkie zatapiać. Żaden murzyn w jego murzyńskim kraju się nad białym nie lituje. Popatrzcie na RPA, chcecie tego samego w UE?.
 • W Paryżu przejrzeli na oczy? Odmawiają przyjęcia muzułmańskich migrantów.
  Dyplomatyczne napięcie na linii Paryż-Rzym. Francja odmówiła przyjęcia emigrantów, którzy przez Morze Śródziemne wdarli się do Włoch. Do tej pory Francja stanowiła eldorado dla przybyszów z Afryki.

  W Paryżu przejrzeli na oczy? Odmawiają przyjęcia muzułmańskich emigrantów.

  Szef włoskiego rządu Matteo Renzi skrytykował niespodziewane stanowisko francuskich władz, które odmówiły prawa pobytu emigrantom znajdującym się w przygranicznej miejscowości Vintimille. – Europejczycy mają obowiązek skonfrontować się wspólnie z problemem migracji. Oświadczenia niektórych ministrów krajów unijnych temu się przeciwstawiają – powiedział premier Włoch. Była to odpowiedź na deklarację francuskiego ministra spraw wewnętrznych, Bernarda Cazeneuve, który poinformował, że „granica z Włochami została całkowicie zablokowana”.

  Zdaniem włoskiego ministra spraw wewnętrznych, Angelino Alfano postawa Francji jest „uderzeniem w policzek Europy w sytuacji kiedy dziesiątki emigrantów biwakuje w Vintimille”.

  – Oni nie chcą zostać w Italii tylko przemieszczać się po Europie – twierdził premier Włoch apelując w ten sposób do Unii Europejskiej, by znalazła odpowiedź na inwazję emigrantów. Tylko w tym roku dotarło do Włoch już 100 tys. obcokrajowców.

  Podobną politykę jak Francja przyjęli Austriacy oświadczając, że nie zamykają granicy, ale „tworzą wyjątkowe punkty kontrolne w pewnych miejscach”.

  Premier Włoch stwierdził też, że w przypadku braku unijnej solidarności, „Włochy same stawią czoła inwazji emigrantów, wprowadzając plan B, który jak dotychczas jest tajemnicą”.

  Read more: http://www.pch24.pl/w-paryzu-przejrzeli-na-oczy–odmawiaja-przyjecia-muzulmanskich-migrantow-,36422,i.html#ixzz3dPmCxkqV
 • @@@
  Ten najazd islamistów na Europę można bardzo łatwo zatrzymać.
  Należy tylko ogłosić wojnę przeciw najeźdźcom – bo to jest agresja, siłowe wtargnięcie do domu Europejczyków – i zablokować im wjazd na teren Europy. Niech sobie na tych statkach, barkach i tratwach pływają po morzu Śródziemnym i innych ale z daleka od Europy. Ich należy powstrzymywać siłą, a tych co przekroczą granicę na morzu zatopić.
  Należy też rozpocząć zdecydowaną walkę z islamistami w Europie. Żadnego socjalu, zasiłków, etc. aby się nie mnożyli na rachunek podatników. Wszystkim nielegalnie przebywającym w Europie islamistom dać termin do wyjazdu i zagrozić, że po tym terminie każdy z nich będzie zlikwidowany. To jest WOJNA o Europę dla Europejczyków. To jest obrona ojczystego domu! Niech mi tu żaden lewak nie bredzi, że to jest niehumanitarne. Ja nigdzie się nie pcham, gdzie mnie nie chcą. Każdy kto chce niech sobie bierze islamistę do swojego domu i utrzymuje go do końca swojego życia i to ma być gwarantowane całym jego majątkiem, a jak jego majątek się skończy to i tak islamista będzie wyrzucony z Europy. Rozmawiałem kilka lat temu z pewnym Belgiem, który spędził pół życia w Afryce, i powiedział mi jedno, że nawet gdyby wszyscy „biali” opuścili Europę, zostawiając wszystko, tzn domy przemysł, etc, przenosząc się do Afryki, a „czarni” przyjechali na gotowe, to po kilku latach, czarnuchy by pytali o azyl w Afryce.
 • Grupa Wyszehradzka przeciwko rozmieszczeniu imigrantów.
  Premierzy państw Grupy Wyszehradzkiej (V4) wypowiedzieli się w piątek w Bratysławie przeciwko propozycji Komisji Europejskiej dotyczącej rozmieszczenia w krajach unijnych 40 tys. imigrantów.
  W szczycie premierów Grupy Wyszehradzkiej wziął udział prezydent Francji Francois Hollande oraz unijny komisarz ds. unii energetycznej Marosz Szefczovicz. W szczycie wzięła udział premier Ewa Kopacz, ale wróciła wcześniej do kraju; w kolejnych spotkaniach zastąpił ją wicepremier Tomasz Siemoniak.
  Na wspólnej konferencji prasowej Siemoniak powiedział, że Polska jest gotowa do solidarności w kwestii imigrantów, ale – jak zastrzegł - na zasadzie dobrowolności. Podkreślił, że propozycja KE budzi fundamentalne wątpliwości wielu krajów unijnych.
  Prezydent Francji oświadczył, że propozycja KE nie jest „odpowiednią metodą rozwiązywania tematu imigrantów”. Zadeklarował jednocześnie, że Europa musi działać i rozwiązywać problemy, które prowadzą do imigracji.
  Również premier Słowacji Robert Fico zapewnił, że jego kraj nie zgodzi się na obligatoryjne kwoty uchodźców, których należałoby przyjąć. Jak ocenił, zasada dobrowolności jest zdecydowanie bardziej efektywna. „Grupa Wyszehradzka odrzuca obowiązkowe kwoty (przyjmowania imigrantów)” – oświadczył Fico.
  Szef węgierskiego rządu Viktor Orban przekonywał, że trzeba odróżniać imigrantów politycznych od gospodarczych. „Odrzucamy kwoty obowiązkowe, one nie są zgodne z wartościami europejskimi” – podkreślił.
  Premier Czech Bohuslav Sobotka ocenił z kolei, że obecność prezydenta Francji na szczycie V4, to dowód, że Grupa Wyszehradzka jest dla Europy znaczącym partnerem.
  Zaproponowane przez KE działania mają odciążyć kraje na południu UE, które przyjmują dziesiątki tysięcy uciekinierów z Afryki i Bliskiego Wschodu. KE chce, by pozostałe państwa Unii przejęły w ciągu dwóch lat 24 tys. imigrantów od Włochów oraz 16 tys. od Greków. Jeśli plan rozmieszczenia uchodźców nie zostanie zaakceptowany w czerwcu przez kwalifikowaną większość w Radzie UE, to nie ruszy od 1 lipca, jak planowała Komisja.
  Kolejnymi tematami szczytu były: bezpieczeństwo regionalne w kontekście sytuacji na Ukrainie, sytuacja w Grecji, bezpieczeństwo energetyczne, w tym unia energetyczna oraz polityka klimatyczna.
  Spotkanie dotyczyło także podsumowania prezydencji słowackiej w Grupie Wyszehradzkiej, przyjęcia programu prezydencji czeskiej oraz omówienia wyszehradzkiej współpracy obronnej.
  PAP/es

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031