Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
305 postów 236 komentarzy

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Powstanie: Oni nie 'procedowali' - Oni strzelali!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2015/08/02/powstanie-oni-nie-procedowali-oni-strzelali/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

To jest niepoprawne politycznie co teraz napiszę, tyle że sama poprawność w takim sensie jest złem i jeśli wygra to przegra człowiek. A jeśli człowiek wygra, to przegra diabeł relatywizmów, więc naprawdę nie ma co słuchać – choćby najbardziej kolorowych i 'radosnych' mediów – czas używać własnej głowy, sumienia, duszy, serca. Szanuj siebie, nie bądź niewolnikiem.

Chciałem więc powiedzieć taką prostą Prawdę, że Prawda jest dobra, sprawiedliwa i przyzwoita, a kłamstwo złe, plugawe i zepsute. Prawda nie leży pośrodku, ani nie jest wynikiem jakichś 'konsensusów', czy 'kresek'. Prawda leży w całości po stronie Boga i Jego Prawa.

Ludzie ulegają kłamstwu, szczególnie w dzisiejszych czasach, więc może być nawet tak, że większość wokół Ciebie będzie nadawać językiem kłamstwa, grzechem i niegodziwością żyć. Jest tak np., że prawie wszyscy rządzący w dzisiejszym świecie są kukłami zwyrodniałego świata, a ich przekaz prowadzi człowieka do cierpień i zguby.

 

Na pewno tak jest w 'czeciej erpe', dlatego nie ma żadnej płaszczyzny li powodu, dla których mielibyśmy traktować z szacunkiem obecnie rządzących, uznawać jakieś ich racje. Z nimi dyskutować, szukać kompromisu, czy nawet stosować partnerskie zasady w polityce i życiu.

Zapewne zauważyliście, że te wyobcowane ( bądź po prostu obce ) środowiska, czynią wszystko, by naród polski upodlić, utrudnić mu wszystko i w miarę możliwości tak go umniejszyć, by sam się 'zeżarł' kompleksami...umiejętnie podsycanymi z zagranicy.

Tak czynią 'elity czeciej erpe', dlatego muszą być jasno uznani za wrogów. Nic z ich tzw. spuścizny nie może zostać zachowane, a wszystko w Polsce musi być od fundamentów budowane – jeśli 'Jeszcze Polska nie Zginęła...!'...

Wszystkie działania na polskiej pamięci ze strony renegatów z PO, PSL, SLD i przybudówek, są ukierunkowane na zabicie tej pamięci...A jeśli zabija się pamięć, ginie i naród.

Jasne priorytety! I niech Was nie zwiodą zawoalowane, gładkim i urzędowym językiem przedstawiane, ich mowy i pisma.

Oni są wrogami! To jest obce ciało wszczepione w naród, które musi być w całości odrzucone.

'Uświadom to sobie sobie' Człowieku, że tak nas oszukali, iż wielu z nas po prostu wierzy, iż to są Polacy i obywatele z dobrą wolą.

Tymczasem mamy do czynienia z sitwą renegatów, której najważniejszym zadaniem jest likwidacja narodu polskiego. A ma ona miejsce na frontach – ekonomicznym, państwowym, kulturowym, duchowym, ideologicznym...każdym!

Wszystkie sfery życia zostały zatrute przez zdradzieckich karłów 'czeciej erpe' i my się tych kreatur musimy pozbyć!

Nie chce mi się przytaczać milionów przykładów na gaszenie polskiej pamięci, plugawienie Bohaterów, lobotomię historii, okradanie z dóbr materialnych i niematerialnych. Dziś, Rocznica Powstania Warszawskiego, jest tak samo 'dobrym' dniem, by zauważyć jak działają targowiccy renegaci 'czeciej erpe'.

Po cichu, przy użyciu nowomowy, lub arogancko, butnie, bezczelnie. Dozują nakłady finansowe tam, gdzie one Polsce mogą zaszkodzić, odmawiają tychże nakładów wszędzie tam, gdzie to się przyczynić może do odbudowy. Tworzą pseudo prawo i go używają tak, by szkodzić i niszczyć.

I naprawdę nie ma już sensu przytaczać przykładów. Armia renegatów w Warszawie i wszystkich innych miastach, wsiach Polski, od lat i metodycznie złomuje i niszczy.

Urzędy miast, gmin, wojewódzkie, szkoły, uniwersytety, placówki 'kultury', organizacje pozarządowe, służby – wszystko jak nieformalny układ, działa tak, by Polskę zniszczyć i zabić...

Wczoraj była Rocznica Powstania Warszawskiego, a ja nic nie napisałem, patrzyłem za to i słuchałem wszystkich doniesień. Widziałem renegatów na najwyższych stanowiskach państwowych, jak co roku wygwizdywanych podczas uroczystości. Widziałem i widzę, jak budzi się polskość w narodzie, a tym razem już budzi się, nie tylko do oddawania hołdu, ale do działania...

Pewnie dlatego umarł, lub 'umarł' Kulczyk i zapewne z tego powodu, w telawizji coraz częściej widzę pyski dziwek systemu, wypowiadające się dość niepewnie, lub próbujące podłączać do polskości.

To nie są Polacy, a jeśli są, pamiętajcie Ludzie, że dla zdrajcy nie ma przebaczenia, ni amnestii!

Ufam w to, że za rok nie będziemy mieli już do czynienia z festiwalem obrzydliwości i poddawania w wątpliwość, szydzenia z polskiej historii.

Mam nadzieję, że za rok, już wielu spośród dzisiejszych notabli zostanie ukaranych za zdradę Ojczyzny.

Ukaranych za zdradę Ojczyzny! Tak dokładnie, a nie inaczej!

Przyzwyczaj się Człowieku do prostych słów, których wymowa nie pozostawia wątpliwości! Takim językiem powinniśmy mówić. I zapomnieć o śliskim i pokrętnym języku zdrajców...

Nie będziemy 'procedować w kierunku wdrożenia mechanizmów prawnych, mających na celu zapewnienie wszechstronnego rozwoju w oparciu o wartości europejskie'...Nie!

Musimy pozbyć się zdrajców ohydnych! Postawić ich poza nawiasem narodu bez żadnych praw!

Oddać Polskę Polsce i Polakom! Bezwzględnie i tylko im! To nie grzech, nie faszyzm. Życie Polaków Polsce ma być oddane, a Polska Polakom!

Tego wymaga od nas Pamięć bohaterskich Powstańców Warszawy! Oni nie procedowali – oni strzelali do wrogów i poszli na śmierć za Ojczyznę!

I Bóg mi Świadkiem, że nie spotkałem na żywo zdrajcy, czy wroga, bo zachowałbym się tak samo. Strzelałbym!

 

                                                                                                                  Optymista1930

 

P.S.

Patrzmy na codzienne kompromitacje kreatur z PO i liczmy czas, porównujmy.

Około 20 lat II RP, Polski międzywojennej – i jakie osiągnięcia! Duchowe, państwowe, cywilizacyjne!

'26 lat wolności' 'czeciej erpe' – i jaka kompletna destrukcja wszystkiego!!!

Jeśli uważasz że to przypadek, a nie świadoma realizacja planu likwidacji, to lepiej zażyj 'Mocarza'...

KOMENTARZE

 • Ireneusz Tadeusz Słowianin lach !
  Słowianie ! autor pisze cytuje .
  Na pewno tak jest w 'czeciej erpe', dlatego nie ma żadnej płaszczyzny li powodu, dla których mielibyśmy traktować z szacunkiem obecnie rządzących, uznawać jakieś ich racje.
  Z nimi dyskutować, szukać kompromisu, czy nawet stosować partnerskie zasady w polityce i życiu
  !
  Bracia Słowianie !
  Podobnie myślę ! Deportować wszystkich żydów Chazarów z Polski !!!
  [ i z Europy ] do IZRAELA !!!! [ tam ich jest miejsce na ziemi ]
  !
  Znacjonalizować majątki żydów w Polsce i w Europie ![ bo uczciwie nie dorobili się majątku ! ]
  !
  Po deportacji żydo-chazarstwa do Izraela w Polsce i w Europie z powrotem powstaną Narodowe państwa gdzie będzie się kultywować swoją autentyczną narodową TOŻSAMOŚĆ ! swoją KULTURE !!!
  !
  !
  Słowianie !
  Jeżeli żydzi dalej zostaną w Polsce i w Europie to pogrążą nas w wojnie
 • @ele 12:31:12
  ...oraz rusofilów i germanofilów...
 • @ Autor
  A o kreaturach z PiS cicho - dlaczego?
 • @Rzeczpospolita 14:11:30
  ...gdyż nie ma tam kreatur...zasadniczo
 • Do @Optymista1930 13:18:44 !
  Optymista 1930 ! Nie jestem rusofilem ale Słowianofilem !!!!!!!!!!!!! i ci powiem więcej ! JESTEM Z TEGO BARDZO DUMMNY !!!!!!!!!!!!!!
  !
  MOJA MIŁOŚĆ TO SŁOWIANIE reszta to nicość !! zapamiętaj sobie !!
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! SŁOWINIE głosując na partie to głosujesz by te partie dalej traktowali cię jak bydło bez prawa głosu !
 • @ele 15:03:12
  //Optymista 1930 ! Nie jestem rusofilem ale Słowianofilem !!!!!!!!!!!!! i ci powiem więcej ! JESTEM Z TEGO BARDZO DUMMNY !!!!!!!!!!!!!!//

  Sobie bądź, ale nie krzycz tak :)
  Są jeszcze w Polsce inni, którzy kochają wyłącznie Polskę, wolno nam chyba co? :)
 • @ele 15:03:12
  Możesz być dumny z czegokolwiek, nie moja sprawa...
  Ja jestem dumny z Polski i jestem Polakiem i tylko Polakiem!
  Mam w dupie Słowian, Germanów i Żydów!
 • Do @Optymista1930 16:04:18 i Astry !!!
  ZAPAMIĘTAJCIE ! POLSKA JEST SŁOWIAŃSKA !!!!! R1 a1 !!! reszta to obcy element ! w większości wrogi nam Słowianom i naszej Słowiańskiej tożsamości !!!!
  !
  Nie ma czegoś takiego jak polski katolicki żyd ! czy żydo-Pisowiec ! POLSKA TO SŁOWIANIE
  I NIC TU NIE POMOGĄ ZAKLĘCIA !!! Polska należy do SŁOWIAN !!!
  !
  inni mogą być w Polsce Słowian tylko w charakterze gościa ! gośc BĘDZIE W KAZDEJ CHWILI DEPORTOWANY ! jak nie będzie respektował prawa Polski Słowian !
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! agent i zwolennik UNI Słowian !!!
 • @ele 16:32:46
  Uspokój się z tymi wrzaskami, to może i słowiańskie, ale polskie na pewno nie jest :)

  //I NIC TU NIE POMOGĄ ZAKLĘCIA !!! Polska należy do SŁOWIAN !!!//

  Albo masz jakieś kompleksy albo nie jesteś Polakiem, Twoja sprawa.
  Słyszałeś kiedyś, żeby Niemcy czy Angole się darli, że należą do Germanów a Francuzi z Włochami do Franków? No! to daj sobie siana i nie ośmieszaj się :)))))
 • @ele 16:32:46
  Heh...Bardzo 'przekonujący' poziom argumentacji :) Typu - 'zapamiętajcie' :) Sorry, nie mam dobrej pamięci do zapamiętywania proruskiej dialektyki...
 • Do @Optymista1930 17:06:35 i ASTRY !
  Ciekawa interpretacja kto jest Polak z punktu widzenia żydo-chazara ! no no ! ciekawie się z wami rozmawia tak zwani zydo-chazro-polaki !
  !
  Ale konkretnie spytać was co w sprawie ludobójstwa białej ludności UE
  [ masowy napływa kolorowo -mułzumaskiej dziczy do Polski i Europy przez żydowską mafie UE by zlikwidować BIAŁĄ RASE EUROPEJSKA ! TO CO POWIECIE ? ]
  !
  26 lat żydo-chazarskich rasistowskich rządów w Polsce to co powiecie ?
  wszystkie stanowiska w Polsce obsadzane przez żydo-chazarską miejszość narodową to co powiecie !! To Apartheid !
  !
  Odpowiecie jak zawsze inwektywami , to standard żydów udających Polaków ! bo do problemu NIE ODNIESIECIE SIE !! i dlatego nie jesteście POLAKAMI ! a te mityczne
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! POLSKA TO SŁOWIANIE !!
 • @ele 18:01:05
  //masowy napływa kolorowo -mułzumaskiej dziczy do Polski i Europy przez żydowską mafie UE by zlikwidować BIAŁĄ RASE EUROPEJSKA ! TO CO POWIECIE ?//

  Biała europejska rasa też mnie nie interesuje, ale na temat przyjmowania uchodźców do Polski to swoje zdanie i to konkretnie Optymista wypowiedział, co poszukać się nie chce?
  http://optymista1930.neon24.pl/post/123536,polska-dla-polakow

  Sam obrzucasz innych inwektywami... ciągle wklejasz te same teksty na różnych blogach nie odnosząc się do tematu.... wiesz o czym napisał autor?
  czy nie?
 • @Optymista1930 17:06:35
  Jak będziesz miał dość inwektyw tego gościa to po prawej stronie na dole pod komentem jest czerwony napis "usuń" i już :)
  Po co sobie nerwy szarpać z trollem?

  pozdrawiam
 • @Astra 18:32:32
  ---::))) BRAK ARGUMENTÓW ??.
 • @ele PIS nie jest polska patriotyczną partią !!!
  Pis już rządził ! pokazał swoją żydowska twarz !!! Leppera który partie zbudował chodząc po targach rynkach rolnych PISowcy zniszczyli go perfidnie ! jaki był taki był ale jemu autentycznie chodziło mu o Polskę i Polaków !! żydo-Kaczyńscy jezdzili jeden do Izraela i drugi do żydo-USA po instrukcje !!
  !
  11 LISTOPADA świeto Narodowe Polaków Kaczyński wraz PISem uciekli do Krakowa wystawiając MARSZ NIEPODLEGŁOSIC na policyjną
  prowokacje ! [ rządzące żydostwo PO ] nie mogło ścierpieć 100 tyś pochodu POLAKÓW Z CAŁEJ POLSKI ! to strzelało z karabinów do dzieci kobiet matki z małymi maluchami na wózkach które szły sobie spokojnie ! aż do policyjno-żydowskiej prowokacji !!!! [ filmy z marszów dokładnie pokazują !! sa do wglądu !!! tylko poseł Pieta z PISu bronił niewinnych z pochodu !!!
  !
  STWIERDZAM ! ZE PISowcy nie są Polską partia ani Polskimi patriotami ! jest to zydo-amerykańska agentura która ma za zadanie
  kanalizowanie nastrojów Polaków ! by zachować rządy Rasistowskie żydów w Polsce !!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! żądamy równych praw dla wszystkich ! równych szans dla wszystkich ! precz z żydo Aparteidem
 • @ele 18:35:16
  -----------------POPIERAM !!!!
 • @ninanonimowa 18:34:16
  Argumenty na inwektywy? żartujesz nina? :)))
 • @ele 18:35:16
  //11 LISTOPADA świeto Narodowe Polaków Kaczyński wraz PISem uciekli do Krakowa wystawiając MARSZ NIEPODLEGŁOSIC na policyjną
  prowokacje ! [ rządzące żydostwo PO ] nie mogło ścierpieć 100 tyś pochodu POLAKÓW Z CAŁEJ POLSKI !//

  Tutaj akurat masz rację moim zdaniem.
  Jak chcesz to potrafisz być komentatorem a nie trollem :)
 • Do @Astra 19:14:34 !
  Astra nie pochlebiaj sobie ! jesteśmy wrogami politycznymi ! ty jesteś [ chyba ] spolonizowany żyd lub Chazar ! JA JESTEM POLAK SŁOWIANIN ARYJCZYK R1 a1 !
  NIC nasze nacje nie mają wspólnego ze sobą ! ty jesteś zwolennikiem zydo-NATO w Polsce !
  Ja żydo-NATO uważam za okupacje Polski !
  !
  Ja jestem za demokratycznym wyborami JOW ! ty jesteś zwolennikiem dalszego zamordyzmu żydo-partyjnego !
  !
  Ja jestem za Pluralistyczną TVP bo Polacy płacą abonament ! ty i twoi kamraci partyjni sa za obecną zydo-rasistowsko-lewacko-syjonistyczna telewizją !! i jeszcze żądacie zapłaty za swoją syjonistyczno-lewacka propagandę w TVP ! żądamy dostępu do TVP
  !
  i ty śmiesz nazywać to trollowaniem ???!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! kogo wy zydzi reprezentujecie w UE
  GDY FREKWENCJA BYŁA 22 % !!! ? może parę słów w tym temacie ?
 • @ele 19:55:35
  //jesteśmy wrogami politycznymi ! ty jesteś [ chyba ] spolonizowany żyd lub Chazar ! JA JESTEM POLAK SŁOWIANIN ARYJCZYK R1 a1 !
  NIC nasze nacje nie mają wspólnego ze sobą ! ty jesteś zwolennikiem zydo-NATO w Polsce !
  Ja żydo-NATO uważam za okupacje Polski !//

  Powiem ci kim jesteś, bo mnie wkurzyłeś, jesteś IDIOTĄ albo właśnie żydkiem-prowokatorem, tutaj jest kilku takich...

  i to jest wszystko co mam ci do powiedzenia !
  Proszę o zaprzestanie dyskusji ze mną oki? a po słowiańsku WON !!
 • @ele 18:35:16
  Takie ćwierćargumenty i niedorozwinięte 'fakty' możesz 'se' zapodawać razem z Wyborczą i TVN...:)
 • @Optymista1930 20:38:13
  To jest prowokator i to cholera wie jakiej maści... wypowiada się na mój temat, ocenia... a nawet nie wie, że jestem kobietą , chociaż w styczniu minie 3 lata jak tutaj piszę... żenada !
 • @ele 19:55:35
  'Ireneusz Tadeusz coś tam'...? Co to jest za kpina rzewna...?
  Aryjczyk...? Hahaha
  Oczywiście jest to prowokacja, ale na pewno nie intelektualna ;)
 • @ele 18:35:16
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach - na prezydenta...........Burkinia Faso
 • @Astra 20:43:55
  Ale jakiego to kalibru jest prowokator...? Zdecydowanie wzbudza uczucie litości, więc sprowokować nie może nawet mojego kota do miałknięcia :)
 • do żydo-chazarstwa udających polaków ! cezurowac WSTYD !!!!
  żałośni jesteście ! zlikwidować mi post do was to tylko stać prymitywnych żydo-chazrów !! bo jak mówiłem żyd nie ma żadnych argumentów ! albo obrzucą adwersarza inwektywami albo nie mogą znieść błyskotliwych odpowiedzi naj normalnie w świecie uciekają się do sprawdzonej cenzury ! i wy się uważacie za inteligentów ??? s kim do gości ! ? macie szczęście zydzi że nie mamy TV czy radia ! bo by MY SŁOWIANIE w rok zmielili by was na mąkę !!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! WSTD żydzi !!! uciekać się do prymitywnej cenzury ! widać ze musze kopiować swoje posty !!!
 • @Optymista1930 20:44:19
  Witam,
  Jakieś alter ego tutaj harcuje, niczym pijany zając w kapuście.
  Czyżby harcerz Rzeczypospolitej?
  Ja tu zauważam wyraźnie przekazanie, excusez le mot - pałeczki.
  Ale, do rzeczy.
  Zgadzam się ze zdaniem, że w PIS obecnie nie występuje "zasadnicze", to znaczy takie nasycenie kreaturami, które powodowałoby przekroczenie w tej organizacji masy krytycznej i przekształcenie się jej w platformo-podobną sitwę o charakterze przestępczo-oligarchicznym.
  Niemniej jednak, pewne patologie i tam występują, więc jeśli - na co mam nadzieję i taką opcję wspieram na tym forum - partii tej uda się przejąć władzę, nie można jej fundować miodowych miesięcy, tylko od pierwszej chwili uważnie patrzeć na ręce.
  A zwłaszcza - dopilnować rozliczeń z poprzednikami.
  Spodziewam się co najmniej kilku Sejmowych Komisji Śledczych i ze dwa tuziny znanych nazwisk, skróconych do imienia i inicjału z kropką, na pierwszych stronach gazet.
  Bez tego, stanę się zdecydowanym sceptykiem nowej władzy.
  Pozdrawiam.
 • @alek.san 22:40:53
  Podzielam Pańskie zdanie i oczekiwania.
  Pozdro!
 • @ele 22:27:24
  Ty jesteś jakiś psychiczny...? Ty i błyskotliwe odpowiedzi...! :)
 • @alek.san 22:40:53
  //Spodziewam się co najmniej kilku Sejmowych Komisji Śledczych i ze dwa tuziny znanych nazwisk, skróconych do imienia i inicjału z kropką, na pierwszych stronach gazet.//

  Tylko? a prokurator i wyroki? Nikt od lat nie siedzi za grabież i korupcję, nikt...
  Pierwsze strony gazet? czyich? one nie są nawet polskie :(
 • @Astra 22:56:52
  Proszę Pani, ja uważam, że te "pierwsze strony gazet" to tylko początek logicznego ciągu zdarzeń, kończących się na spacerniaku ZK Wronki i oraz potrzebą zakupu nowych sądowych drukarek, w związku z niemożnością wydrukowania przez stare, tak wielkiej ilości nakazów zajęcia mienia.
  Chodzi Pani o to, że Axel Springer, Baumann, Polskapresse, oraz Szechter Cajtung nie będą drukować takich nowin?
  Zobaczy Pani, oni to dopiero będą ze świętym oburzeniem drukować, aż im maszyny offsetowe będą trzeszczeć w drukarniach.
 • @alek.san 23:20:31
  Pewnie, że będą oburzone, te niemieckie media, ale w więzieniach trzeba robić tysiące wolnych miejsc chyba.

  Może tak jak np. w tych państwach, złodzieje powinni się znaleźć tam gdzie ich miejsce bez względu na funkcje jakie pełnili?


  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/447380,byly-premier-rumunii-skazany-za-korupcje.html

  http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/korupcja;w;grecji;byly;minister;skazany,210,0,1262290.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne
 • No to sobie zydo-katoliki ulżyliście ! daliście odpór cenzurą
  No to sobie zydo-katoliki ulżyliście ! powyzywaliście adwersarza od wariatów ! do tego walneliścię Cenzurą !
  i zadowoleni z żydo-katolickiego patriotycznego obowiązku poszliście sobie lulu spać !!! ale ale problem został ! a jest to ohydna 26 letnia żydowsko-rasistowska patriokracja !!!

  ustrój partiokratyczny, najbardziej nieludzki system sprawowania rządów. I to we wszystkich partiach obowiązuje najbardziej skrajny model wodzowski.
  !
  Słowianie gdy czytam tych naiwnych [lub cynicznych ] żydo-katolików to coraz bardziej sie przekonuje do słuszności mojej tezy że trzeba wszytkich zydo-chazarów
  DEPORTOWAĆ DO IZRAELA !!
  cytuje ich !
  Niemniej jednak, pewne patologie i tam występują, [PIS ]więc jeśli - na co mam nadzieję i taką opcję wspieram na tym forum - partii tej uda się przejąć władzę, nie można jej fundować miodowych miesięcy, tylko od pierwszej chwili uważnie patrzeć na ręce.
  A zwłaszcza - dopilnować rozliczeń z poprzednikami.
  Spodziewam się co najmniej kilku Sejmowych Komisji Śledczych i ze dwa tuziny znanych nazwisk, skróconych do imienia i inicjału z kropką, na pierwszych stronach gazet.
  !
  Ja sie pytam ? cynizm czy naiwniactwo ? 26 lat wszykich żydo-parti jeszcze niczego ich nie nauczyło ?
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! u wszelkiej maści żydów jest tendencja do używania siły zamiast argumentów !
  !
  Apeluje do was żydo-katolicy ! walczcie siłą argumentów !
 • @ele 12:23:15
  Dobra, podaj plan, co robić jesienią.
  Może jest jakaś siła, zdolna przejąć władzę w Polsce, o której jeszcze nie wiem.
  Bardzo chętnie ją poprę, oczywiście jeśli nie jest kolejną agenturą, jak np. oburzeni kumple śpiewaka spod Opola.
 • Do @alek.san 01:20:05
  Na dzis to tylko Kukiz ! ale zobaczymy co z tego wyjdzie , tak czy siak PIS nie może sam rządzić bo im odbije i zaczną świrować ze Smoleńskiem itp bzdetami !!
  !
  POLSKA MUSI POWSTAĆ Z KOLAN ! mieć swoją politykę !!
  a nie jak dzis wasalstwo w stosunku od żydo-amerykanów i żydo-Brukseli !
  !
  PODOBA MI SIE POLITYKA ORBANA na Węgrzech !!! do tego Polska powinna dążyć, przyjazna ale z godnością !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianski lach ! alek san dlaczego popierasz w Polsce rasizm żydowski w mass-mediach ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031