Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
305 postów 236 komentarzy

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

IV Rzym...?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

http://naszeblogi.pl/58926-iv-rzym

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Czas już kopnąć w dupsko i postawić w jednym miejscu z renegatami z PO, PSL, SLD, Nowoczesna, etc; wszystkich zidiociałych, lub złej woli 'bohaterów', twierdzących na prawo i lewo że 'PiS, PO – jedno zło'. Łeb mi puchnie od słyszanych tu i ówdzie, tych 'prawd', wypowiadanych często przez ludzi, nie mających pojęcia czym jest świat, o co w tym wszystkim chodzi, czym jest gra i o co. Jest takich trochę i są głośni, ale fakt, że może bardziej w niszy - to pociesza. Ja niestety z racji takich, a nie innych znajomości i środowiskowych konotacji, słuchać muszę co jakiś czas takich kretyństw, wypowiadanych nawet czasem przez ludzi, którzy umieją się wysłowić.

Dla takich idolem jest Korwin Mikke, a dla mnie on jest agentem wpływu Moskwy. Proste.

Staram się nie trzymać kontaktu z tymi, co nic nie wiedzą o niczym ( za to mają zawsze super zdanie o sobie ), dlatego poprosiłem już wiele lat temu, o usunięcie mnie z kilku miejsc, które uważam za głupsze od portalu pudelek.pl.

Mniejsza o miejsca, żalę się Wam tu jednak z mojego dyskomfortu, bo jestem niejako zawieszony – poza środowiskiem jakimkolwiek ( gdyż nie utrzymuję kontaktów prawie z nikim ), a jednak wciąż z tym kamieniem u szyi, czyli dawnymi znajomościami i świadomością.

Sądzić nikogo nie będę, tym bardziej, że sam jestem nędznym robakiem i grzeszę, natomiast moje smutne prawo wyboru jest takie, że mogę żyć w eremie...zamiast obcowania z produktami 'czeciej erpe'. Uwierzcie, że wielu jest takich, co siebie uważają za super 'sztywnych', buntowników, kumatych i co tam jeszcze, są natomiast takimi samymi ofiarami manipulacji jak ta większość, z której drwią i chcą być od niej inni. To zresztą chyba ma miejsce zawsze i wszędzie, w każdym społeczeństwie. Mój problem jest taki, że po prostu widzę...Nie miota mną pycha Ludzie, tyle że dzielę się takimi sprawami, o których może nie każdy wie...

Widzę tę 'normalną' większość. I tę 'superkumatą elitę' z niszy...

Wściekłe i psychicznie chore ataki na nowy rząd ze strony wszystkich innych i wszystkiego innego. Ciągłe wycie ze wszystkich tub. Szczucie zza zachodniej granicy i podpieranie się wschodnim mordercą. Wszystko! Co się da – anything goes; byle tylko zabić swój paniczny strach przed środowiskiem prawdziwie niepodległościowym, które właśnie rozpoczęło proces odbudowy Rzeczypospolitej!

Ale nie – 'PiS i PO – jedno zło!' - powtarza chór 'normalnych' i 'tajny' chór 'kumatych'...

Czy ja muszę mieć tego wszystkiego świadomość...?

No, skoro mam, to tak ma być.

Pociesza – i to na granicy euforii! - fakt, że ci co ujadają i pogardzają, to są jednak reprezentanci mniejszości i to niekoniecznie polskiej; widać wszak i czuć, jakie są rzeczywiste nastroje Polaków i czego Polacy chcą. To pokazały wybory i pokazuje teraźniejszość.

Konkludując; najpierw trzeba zdecydowanie i bez pardonu wypalić ogniem 'targowicę', czyli wszystkich renegatów, wszystkich sfer i dziedzin życia, potem zaś rozpocząć mozolny proces wychowywania zmanipulowanych i pozbawionych wiedzy o rzeczywistości.

Oczywiście to wszystko, poza skutecznym działaniem na rzecz zwyczajnej poprawy losu wszystkich Polaków.

Hieny dostają szału, bo jednak ich prawdziwa morda jest systematycznie ukazywana, a będzie przecież jeszcze dosadniej, także wyć będą. Natomiast 'superkumaci' obrażają obóz niepodległości, tak jakby nie widzieli co się dokoła nich dzieje.

Ja kaznodzieją, ani wychowawcą nie jestem, więc kopię ich w dupę i wrzucam do jednego wora ze wszystkimi innymi wrogami Polski. Won do Berezy Kartuskiej!!!

I jeszcze na koniec pytanie 'sobie z muzom': Skoro Rzym – ten cywilizacyjny, duchowy i chrześcijański, ale także i ten geograficzny, zachodni, pada...? I skoro mamy żyć i się nie poddać...I skoro wierzymy bez strachu...I wiemy w Kogo...

To może zastanawiamy się, czy ten Rzym, oparty na Biblii i mieczu Krzyżowca przetrwa...?

Zapewne wiecie, że 'Trzeci Rzym' nie za bardzo okazał się tym, prawdziwie mocnym kulturą i cywilizacją w Chrystusie ( Rosja dla 'niekumatych' ). No więc co dalej...?

Jeśli jest taka ziemia, nie zalana jeszcze i w ogóle, falą islamskich najeźdźców...

Jeśli jest ziemia niezdegenerowana nihilizmem i antywartościami...

Jeśli są ludzie potrafiący powiedzieć 'nie', 'wszechogarniającemu', zachodniemu barbarzyństwu...

To gdzie są ci ludzie i ta ziemia...?

Może warto porzucić podsycane ( z premedytacją ) kompleksy i rozejrzeć się niezbyt daleko, bo raczej dokoła siebie...?

I może odpowiedź na te i kilka innych pytań, jest prostsza, niż nam się wydaje...?

W Rzymie boją się czcić Chrystusa i Jego Przyjście! Rzym, ten który znamy już upadł...

 

                                                                                                              Optymista1930

KOMENTARZE

 • Zalogowałem się po to, aby dać "5".
  Autor ma w pełni rację.
  Nie brak tych zaczadzonych "unych" również tu na "Neonie", gdzie jazgot o tym jak wszystko jest do d...y stał się już nie do zniesienia.
  Pozdrawiam i 5.
 • @Bibrus 18:36:26
  //Nie brak tych zaczadzonych "unych" również tu na "Neonie", gdzie jazgot o tym jak wszystko jest do d...y stał się już nie do zniesienia.//

  Tak ,masz racje Bibrusie to juz jest chore co wypisuje sie na temat leganie wybranego prezydenta,legalnie wybrany rzad czy legalnie wybrany parlament
  Skowyt, wrzask i oskarzanie o wszystko ,
  ale to co jest pozytywne to to ze maja czas na wrzaski, i to dlugi czas ,cos ok.4 lat 8-))))))))
 • fakt, że ci co ujadają i pogardzają, to są jednak reprezentanci mniejszości i to niekoniecznie polskiej
  // Pociesza – i to na granicy euforii! - fakt, że ci co ujadają i pogardzają, to są jednak reprezentanci mniejszości i to niekoniecznie polskiej; widać wszak i czuć, jakie są rzeczywiste nastroje Polaków i czego Polacy chcą. To pokazały wybory i pokazuje teraźniejszość.
  Konkludując; najpierw trzeba zdecydowanie i bez pardonu wypalić ogniem 'targowicę', czyli wszystkich renegatów, wszystkich sfer i dziedzin życia, potem zaś rozpocząć mozolny proces wychowywania zmanipulowanych i pozbawionych wiedzy o rzeczywistości.//

  Brawo za ten fragment wpisu, brawo

  dla autora 5+
 • Hieny dostają szału, bo jednak ich prawdziwa morda jest systematycznie ukazywana, a będzie przecież jeszcze dosadniej, także wyć
  będą."///Może warto porzucić podsycane ( z premedytacją ) kompleksy i rozejrzeć się niezbyt daleko, bo raczej dokoła siebie...?"/// -Polska WWW! (...dla 'niekumatych'; -Wielka Wolna i Wspaniała). -Parafrazując; - Hieny wyją, a karawana idzie dalej. -Bez Boga ani do proga. SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Zbójnicki pies 18:42:02
  Jestem realistą-czas tolerancji dany temu nowemu rozdaniu przez moją skromną osobę jest ograniczony, zresztą zawsze kiedy widzę zło to ganię a jeśli dobro to zachwalam i popieram. Pierwsza duża wpadka tego rządu to uwalenie 40 lat składkowych, co będzie dalej-zobaczymy a czas ucieka.

  Zgoła innym zagadnieniem jest tępienie, panoszącej się coraz wyraźniej, propagandy "unych"-tu na tolerancję nie może być miejsca. Historia pokazuje acz nadto wyraźnie, że wszelka pobłażliwość kończy się dla Polaków bardzo źle.

  Pozdr.
 • @Bibrus 19:20:12
  Poczekaj na projekt Prezydenta A.Dudy - to wtedy bedziemy mogli stawiac takie a nie inne oceny
  Pozdr.
 • A bliźniaczek nadal nieruchawy...
  To musi być dla pana Optymisty wielki dysonans poznawczy. Bo Kurdupel jakoś nie pali się do walki z żydokomuną, pasywny jakiś. A czas ucieka, wraz z nim zdrajcy naszej Ojczyzny. Już zdążyli akta popalić, aktywy upłynnić, konta bankowe i nieruchomości na teściów przepisać, bileta lotnicze zabukować i teraz ino czekają, jak się sytuacja rozwinie. Gdyby pisowski przewrót okazał się nieco mniej aksamitny, to od razu w nogi.

  Ale niech tam, znajdzie się ich. Mossad nie takich po latach i dekadach odnajdował, a my nie będziemy wszak gorsi od rzydków. Adwent nam nastał, może Kurdupel w czas przedświąteczny nie chce Narodu czarną, zdradziecką juchą gorszyć. My to dajemy mu czas do Świąt, potem to już kroki jakieś podjąć musi.
 • @Bibrus 19:20:12
  Zgadzam się z panem w 100 %. PiS to tymczasowe rozwiązanie, nie łudźmy się. Ale nie mniej podoba mi się, że z tego co wiem, odmawiają przyjęcia imigrantów do Polski. Ale nie łudźmy się, PiS nie rozliczy żydowskiej supremacji rządzącej w pełni od 1944 roku. Zobaczcie reakcję koszernych patriotów na spalenie kukły Żyda we Wrocławiu:
  http://wpolityce.pl/polityka/273202-list-do-patriotow-ten-kto-pali-kukly-albo-niszczy-mury-antysemickimi-napisami-nie-moze-byc-uwazany-za-patriote
 • @Pan podporucznik 21:33:50
  Szkopuł w tym, że 'Kurdupel' ma was wszystkich na wysokości swoich butów, a wasze 'ultimata' nie bawią go nawet, gdyż są wytworem tylko i wyłącznie waszych niespełnionych, nieuzasadnionych ambicji, także pisz pan tu ( a uważaj na błędy ortograficzne! ) co dusza zapragnie. Przyznam szczerze, że i mnie te wpisy bawią żenując zarazem...:)
 • @Sukarno 21:41:09
  Pierwsza Kadrowa to też było tymczasowe rozwiązanie...
 • @Optymista1930 21:50:42
  Min.Antoni Macierewicz powinien zorganizowac dodatkowy pobor do wojska i spowodowac dolanie( niektorym) oleju do głowy poprzez naturalny otwor miedzy nogami
  Bylby to skuteczny sposob nauki wspołdziałania i szacunku dla tych, ktorzy starają się cos zrobi aby nasz kraj, nasza Polska cos wreszcie znaczyła w Europie.
  pozdr.
 • BARDZO DOBRY WPIS. SZCZEGÓLNIE W ZAKRESIE SLD-OWSKIM.
  Wśród doradców Prezydenta Dudy znalazł się Marek Balicki, były minister zdrowia i dyrektor Szpitala Wolskiego, współodpowiedzialny za "aferę ołówkową". Dla mnie to bardzo źle wygląda. Poczułem się osobiście, jako polski lekarz zagrożony przez to wzięcie Balickiego do grona doradców Prezydenta Andrzeja* Dudy. Afera ołówkowa, czyli systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej przez jej przechowywanie tylko w jednym egzemplarzu numerowanym narzędziem piszącym nietrwale (miękkim ołówkiem) - to jest bomba! To jest przestępstwo ubezpieczeniowe, przestępstwo przeciwko zdrowiu i życiu ludzkiemu, przestępstwo przeciwko rozporządzeniu ministra zdrowia, zamach na praworządność, poważne naruszenie norm współżycia społecznego.
  Zaintrygowała mnie i bardzo ucieszyła Pańska deklaracja, Drogi Blogerze Optymista1930 - właśnie o "zdecydowanym i bez pardonu wypaleniu ogniem 'targowicę', czyli wszystkich renegatów, wszystkich sfer i dziedzin życia". Brawo! Skoro Pan tak się mocno w imieniu PiS-u deklaruje - no to proszę bardzo, chodźmy. Jak będzie Pan palił na stosie Ministra Marka Balickiego - proszę mnie powiadomić. Chętnie się pojawię w tłumie wiwatującym na cześć nędznego końca tej postaci. Proszę mnie również powiadomic - KTO odpowiada za umieszczenie SLD-owca Balickiego w gronie doradców Prezydenta Andrzeja Dudy?
  ==========
  * wszystkiego najlepszego z okazji Andrzejków, Panie Prezydencie!
 • @Eugeniusz Sendecki...
  Genek, czyż ty litości nie masz? Jak możesz Optymistę twardymi faktami aż tak brutalnie z matrixa wybudzać?! Toć chłopina padnie pod rzeczywistości ciosem, stołecznych i politycznych obyczajów niezwyczajny. Szlagu dostanie od tego, albo aneuryzmy, albo innej jeszcze francy, i ty, Genek, odpowiedzialny będziesz.

  Inna sprawa, że wasi od Narodowców jakby wreszcie się zradykalizowali i ciotami być zaprzestali. Już nie prosiaczki, a zdrajców opiekać chcecie. Opcja jest to, z którą nam jak najbardziej po drodze...
 • @Eugeniusz Sendecki 04:06:50
  Głupi pan nie jest, więc działa z jakichś pobudek, to jasne. Cały ten portal jest jaki jest i to też jest jasne dla mnie od samego początku. Wiem też, że pod-judzaniem takim, rozpraszaniem uwagi 'zwykłych' ludzi na jakichś detalach, mniej ważnych zajmowaczach czasu, roztaczaniem 'niewątpliwie słusznych' teorii, oraz 'obnażaniem prawdy', zajmujecie się tutaj z lubością, acz na poziomie niższym średnim - że się tak wyrażę.
  Dla mnie możesz pan tu pisać jeszcze z tysiąc takich historyjek i może to panu zająć 3 dni - na koniec i tak panu powiem:
  UJAWNIĆ PRAWDĘ I OSĄDZIĆ WINNYCH ZA SMOLEŃSK!!!
  Zbrodniarze muszą zostać wysłani do więzienia, a prawda o ruskim terroryście w pełni i znowu ukazana Polakom.
 • @Pan podporucznik 04:43:17
  Idźcie wszyscy na skargę do Władimira...albo lepiej ją napiszcie - może rosyjskim władacie bieglej i nie robicie błędów ortograficznych...
 • @Optymista1930 07:27:32 - DZIĘKUJĘ ZA SŁOWA UZNANIA
  Miło mi, że Pan okazał szacunek dla mojego rozumu. Nie ma to jak porozmawiać z osobą uważną, spostrzegawczą i szczerą. Zaniepokoiło mnie, że Pan kwalifikuje moją osobę do grona "podjudzaczy i zajmowaczy" mających na celu odwrócenie uwagi Polaków od zagadnienia smoleńskiego. Całkowicie niesłusznie. Tak się składa, że sprawa Balickiego (afera ołówkowa) nie stoi w sprzeczności ze sprawą niewyjaśnionej katastrofy smoleńskiej. Aferą ołówkową powinien się zająć Minister Radziwiłł, a kwestią zamachu smoleńskiego (lub warszawskiego?) winien się zająć Minister Macierewicz. Doradców prezydenckich winno się brać z górnej półki, spośród ludzi wiernych Polsce, niezwiązanych rodzinnie z Eugeniuszem Szyrem - ministrem od esbecji w czasach PRL. Ludzie po mieście gadają, że Minister Balicki jest zięciem Ministra Szyra, i że stąd jego kariera SLD-owska.
  Co do frakcji, które się wykształciły w temacie smoleńskim - należę do frakcji cierpiszowców i dakowców - czyli osób przychylających sie do zdań Inzyniera Cierpisza i Profesora Dakowskiego - że zamach był w Warszawie i że w Smoleńsku była maskirowka.
  Dwie główne frakcje - to frakcja MAK-owska vel anodinowska, czyli frakcja brzozy (że niby samolot zaczepił o brzozę) - zblizona do Gazety Wyborczej, Radio TokFM i PO oraz frakcja macierewiczowska vel frakcja wybuchowców (że niby w samolocie był wybuch) - zbliżona do Rodziny Radio Maryja i PiS.
  Na NEonie jest najwięcej cierpiszowców/dakowców zbliżonych do TELEWIZJI NARODOWEJ.
  Będę się czuł zaszczycony, jeśli Pan rozezna zniuansowaną sytuację medialną na portalu www.NEon24.pl - elitarnym portalu polskiej polityki - i zechce Pan o nas w innych miejscach internetu polskiego opowiedzieć.
  +
 • @Eugeniusz Sendecki 07:44:01
  'Zniuansowana' sytuacja medialna i jakakolwiek inna, jest taka, jak obecnie w polityce krajowej:
  Jest opcja niepodległościowa - PIS.
  Opcja jawnej zdrady - PO, PSL, et constrtes.
  I opcja też jawnej zdrady, ale żerująca na ludzkiej, nieskończonej naiwności i niepamiętania faktów - to nowoczesna.pl

  Wasz trzeci punkt widzenia jest obliczony na rozdrażnienie, frustrację i zdezorientowanie tzw. opinii społecznej. Jesteście dokładnie jak ( lup po prostu nią ) nowoczesna.pl. i rozumiem że trochę ludzi omamicie; natomiast mnie nie. Zresztą prawda o Smoleńsku naukowo wyprowadzona, za czas niedługi zostanie udowodniona, więc Waszą jedyną maskirowką pozostanie Wasz udawany patriotyzm.
  Nie wiem skąd jesteście w sensie duchowym, ale na pewno nie z Polski - co wiecie równie dobrze jak ja...
 • @Optymista1930 09:36:06
  - NO WIE PAN? MNIE DO PETRU ZALICZAĆ?
  Wypraszam sobie. Pan popełnił wielkie nadużycie. Zranił głeboko niewinną osobę. To już niech mnie Pan między PSL-owców zaliczy. Tam jest paru endeków. Lepiej mi będzie śród arbuzy polskie ssące Lud od wieka, ale nie czyniące szkód śmiertelnych, niźli między banksteryWASP-owskie zarzynające Lud niemiłosiernie, na śmierć.
  +
  Co do "prawdy o Smoleńsku naukowo wyprowadzonej, za czas niedługi udowodnionej" to będzie trudno. Wszyscy widzieli ubłocone do połowy koła samolotu na miejscu zdarzenia. Tak ubłocone może byc tylko koła maszyny stojącej po osie na jakimś błotnistym terenie w głębokiej Rosji, podniesionej przez helikopter i położonej na miejsu maskirowki. Pasuje to do zawiesi na filmiku Koli, czyli nie pasuje do niczego innego jak do teorii maskirowki. Tak się nie ubłacają koła stojące w niezabłoconym hangarze na Okęciu. Tak się nie ubłacają koła które rymsnęły z wysokości na glebę - czyli teoria wybuchu i teoria brzozy są obalone.
  Te ubłocone do połowy koła to jak film o zawaleniu się WTC-7 kładący teorię o zamachu boeingami w Nowym Yorku 2011-09-11. Wszyscy je żesmy w przekazach licznych stacji telewizyjnych widzieli. Nawet Telewizja TRWAM i Telewizja Republika pokazywały.
  +
  A poza tym tak na koniec - to Pan się przyznał do bardzo ważnego nadużycia. Otóż Pan twierdzi, że "prawda o Smoleńsku naukowo wyprowadzona, za czas niedługi zostanie udowodniona". Czyli Pan publicznie twierdzi, że JEDNAK prawda JESZCZE udowodniona NIE JEST. A zatem - na jakiej podstawie te ataki na mnie, niewinnego? Dlaczego zaliczył mnie Pan między bankstery, najgorszą swołocz sorosowską? Czy Pan wie, jak to boli patriotę? Mężczyznę jak to boleć musi? Człowieka jak boli to?
  [obolały kładzie się]
  [trzyma się za zranione miejsce]
  [boleje]
 • @Eugeniusz Sendecki 10:29:11
  Pan kpi i to jest najbardziej godne pożałowania. Wy zawsze tylko kpicie w odpowiedzi, no chyba że trafiacie ludzi całkiem 'nieogarniętych', którym słuchanie Was przywodzi na myśl jakiekolwiek posiadanie racji z Waszej strony. Osobiście uważam że reprezentujecie interesy czyjeś i mniejsza już czyje; natomiast poglądy Wasze są tylko przez Was prezentowane - nie wyznajecie ich - ani żadnych - w rzeczywistości.
  Ja Panie, tylko Was porównuję do nowoczesna.pl, nie twierdzę, że prezentujecie te same poglądy - prezentujecie tę samą metodę tzn. zamętnienie, pomieszanie, świadome robienie ludziom niezorientowanym mętliku poznawczego. Jak mówię, mnie Panie na to nie łapiesz i nigdy nie było szans na to. Piszę tu naprawdę z rozpędu, nie żadnej identyfikacji z większością tu prezentowanych poglądów.
  Pisząc o Smoleńsku i udowodnieniu, użyłem niewłaściwego słowa, gdyż chodziło mi o ukazanie Prawdy tak zwanemu ogółowi - który manipulowany nie tylko przez mainstream, ale też przez Was np, nie wie zbyt wiele, ani też nie ma jasnych kryteriów oceny...
  Nawiasem mówiąc, na tym braku kryteriów ( również moralnych ) oceny, żerujecie Państwo neonowcvy tutaj...
 • @Bibrus 19:20:12
  Przywrócenie wieku emerytalnego: 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn zakłada projekt noweli skierowany w poniedziałek do Sejmu przez prezydenta Andrzeja Dudę. Kolejny prezydencki projekt skierowany do Sejmu przewiduje podniesienie do 8 tys. zł kwoty wolnej od podatku.
  Zasadniczą propozycją zawartą w projekcie zmian w ustawie o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych jest przywrócenie wieku emerytalnego obowiązującego w Polsce do końca 2012 r.

  "Wiek przechodzenia na emeryturę będzie więc zróżnicowany ze względu na płeć i będzie wynosił 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn" - poinformowała Kancelaria Prezydenta. Podkreślono, że zmiany te obejmą osoby objęte powszechnym systemem emerytalnym (ZUS) oraz rolników (KRUS).
  Z kolei podstawowym celem projektu nowelizacji ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych jest zwiększenie kwoty wolnej od opodatkowania z 3 091 zł do 8 002 zł - podała Kancelaria Prezydenta. Jak uzasadniono, w obowiązującym stanie prawnym kwota wolna od podatku jest niedostosowana do realiów społeczno-gospodarczych, na co zwrócił uwagę Trybunał Konstytucyjny w wyroku z dnia 28 października 2015 r.

  "Podwyższenie kwoty wolnej do 8 002 zł w sposób istotny poprawi sytuację ekonomiczną osób uzyskujących dochody na poziomie uznawanym za minimum socjalne. Podatkiem nie będą bowiem obciążone dochody niezbędne do biologicznego i psychofizycznego rozwoju człowieka, a także część dochodów koniecznych dla wychowania potomstwa oraz utrzymania więzi społecznych" - czytamy w komunikacie prezydenckiej kancelarii. (PAP)
  http://www.pap.pl/aktualnosci/news,438809,prezydent-skierowal-do-sejmu-projekty-ws-wieku-emerytalnego-i-kwoty-wolnej.html
 • @Optymista1930 15:30:59 - DZIĘKUJĘ ZA COS W FORMIE PRZEPROSIN
  Bo to, że jednak Pan mnie nie przyrównuje do Nowoczesnej.pl Petruniusza - to mi poprawiło samopoczucie.
  Co do zamętniania - to jednak Pan nie ma racji. Od samego początku przychodziłem pod pałac prezydencki w Warszawie i filmowałem co się dzieje, wszystko co sfilmowałem, włącznie z archiwum Dariusza Komorowskiego - umieściłem na YouTube. Proszę prześledzić filmy użytkowników YouTuba: "eugeniuszsendecki" i "EugeniuszSendecki71". Nikt nie sfilmował tyle godzin pod pałacem co ja. Nie chwalę się, lecz porównuję. Ja nie montowałem moich filmów. Umieszczałem wszystko jak leci. Mój dorobek jest dorobkiem bazowym, źródłowym. To jest mój wkład w TELEWIZJĘ NARODOWĄ. Czysto ideowy, niesponsorowany, nieinspirowany.
  Tak więc co do ukazywania prawdy całemu ogółowi - to mam swoje zasługi jeszcze SPRZED powstania portalu NowyEkran.pl (obecnie NEon24.pl). Portal Opary i Parola powstał wiosną 2011, a ja założyłem TELEWIZJĘ NARODOWĄ w roku 2007-mym jesienią.
  Co do mojego wkładu w rozwikływanie kwestii smoleńskiej - to ja pierwszy zwróciłem uwagę i powiązałem pewne fakty jako motyw zamachu. Otóż w roku 2006 i 2007 byłem w Lidze Polskich Rodzin i wtedy byliśmy w koalicji z PiS-em. Wtedy poparliśmy przejęcie WSI przez PiS, ale nam się nic z tego przejęcia nie dostało. I wtedy wśród nas, narodowców krążyła złośliwa plotka, że zwierzchnik sił zbrojnych polskich Lech Kaczyński PRZELAŁ całe pieniądze WSI na konta izraelskie. Bardzo nas to oburzało, że Żydzi dostali polskie pieniądze, a my - chwaccy wszechpolacy, endecy, patrioci polscy prawdziwi - nic żeśmy z tych konfitur nie dostali. Tak się składa, że ja tamtą sytuację zapamiętałem i dziwnie mi pasowała (i nadal pasuje) jako motyw zamachu na zwierzchnika sił zbrojnych i szefa bankowości polskiej wraz z całą świtą. Byli pracownicy WSI zemścili się za zabanie im konfitur finansowych - tak ja sobie tłumaczę motyw zamachu 08-10 kwietnia 2015. Bo z moich ustaleń wynika, że mordowano tych nieszczęsnych ludzi w Warszawie, a nie w Smoleńsku, i - nie 10-go kwietnia, lecz w ciągu dwóch dób przez godziną podaną przez łże-media jako godzina niby-katastrofy. Według wielu poszlak ważniejszych polityków pozbawiono życia w pałacu prezydenckim, a pozostałych w hangarze na Okęciu.
  Mechanizm zamachu ja sobie tłumaczę tak - że polscy żołnierze z WSI zwrócili się do żołnierzy rosyjskich o pomoc po starej sowieckiej znajomości, zorganizowali przerzut trupów do Smoleńska, zdali się na to, że koledzy rosyjscy sprawnie zaaranżują scenę niby-zamachu. I się zawiedli na calej linii. Ruscy wystawili polskich funkcjonariuszy WSI do wiatru, na pośmiewisko. Scena zamachu jest tak niewiarygodna, że aż strach. Nie zgadza się ubłocenie kół, ilość nitów, brak trupów przez pierwsze kilka godzin (nie dowieźli na czas), nie zgadzają się wypowiedzi funkcjonariuszy poprzebieranych za dziennikarzy, nie ma filmów ani fotografii kiedy i kto wylatywał z Okęcia, zburzono hangar, gdzie mordowano delegację i kawalkowano trupy, trupy w trumnach się nie zgadzają, jest jeden trup nadliczbowy, przyłapano służby niemieckie na wskazaniu - że mord na prezydencie był w pałacu, przyłapano wysokiego funkcjonarusza WSI na przyniesieniu Krzyża pod pałac - czyli na wskazaniu, że owszem, tam był mord i że WSI podpisuje się pod tym całkowicie.
  +
  No i widzi Pan. Tyle się udało mi uczynić wraz z paroma przyjaciółmi z NEonu i spoza NEonu - z TELEWIZJI NARODOWEJ. Proszę to uszanować. Zapoznać się.
  Ukłony
 • @Eugeniusz Sendecki 19:58:52
  // Wtedy poparliśmy przejęcie WSI przez PiS, ale nam się nic z tego przejęcia nie dostało. I wtedy wśród nas, narodowców krążyła złośliwa plotka, że zwierzchnik sił zbrojnych polskich Lech Kaczyński PRZELAŁ całe pieniądze WSI na konta izraelskie. Bardzo nas to oburzało, że Żydzi dostali polskie pieniądze, a my - chwaccy wszechpolacy, endecy, patrioci polscy prawdziwi - nic żeśmy z tych konfitur nie dostali. //

  a jaka to miala by byc kwota na lebka,
  i czy to tylko dla polskich PRAWDZIWYCH patriotow
  pozdr.
 • @Eugeniusz Sendecki 19:58:52
  Ukłony...
  Proszę Pana, tu wielu mogłoby opisywać swoje zasługi, ale czy o to chodzi i czy to cośkolwiek zmienia...?
  O kasie WSI i Izraelitach - lub o czymkolwiek co dusza zapragnie - pisać można do woli; jeszcze raz - po co?
  Prawda jest prosta i nie trzeba jej uwiarygadniać w nieskończoność, natomiast raz odkryta jest nieusuwalna...
  Tak też będzie w kwestii zamachu w Smoleńsku.
  Pańskie teorie są ciekawe, ale osobiście wolę poczytać o przygodach Jakuba Wędrowycza...Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031