Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
305 postów 236 komentarzy

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Niemcy i inne antywartości...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2017/04/03/niemcy-i-inne-antywartosci/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Niemcy to naród bez sumienia i zdolności krytycznej oceny samych siebie; po prostu nacja słabiej rozwinięta duchowo. Co kilkadziesiąt lat dostają szału nienawiści, a przez cały czas swej niechlubnej historii, pielęgnują pychę, pogardę dla innych i zbrodniczą miłość własną – choć nie wiem, na pewno słowo miłość nie jest tu odpowiednie.

Okrutna, piekielna tragedia jaką Niemcy zgotowali Europie, Druga Wojna Światowa, tylko pozornie zrobiła na nich wrażenie, gdyż ponownie, po kilkudziesięciu latach zaklinania rzeczywistości i siedzenia cichutko z podkulonym diebelskim ogonem, teraz powraca stała niemiecka pycha i hipokryzja.

Nie dziwi to mnie, gdyż nie mam żadnych złudzeń co do tego narodu, o czym pisałem wielokrotnie. Oni odrzucili Chrystusa, a Luter zapoczątkował śmierć Europy, za czym potem poszły praktycznie wszystkie inne nacje tzw. Zachodu.

Dziś Europy Zachodniej już nie ma i nic jej nie pomoże. To jest fakt, a kto nie wierzy...Nieważne zresztą.

Niemcy swą obrzydliwą zbrodnię chcą, od wielu już lat zrzucić na Polaków – naród, który ( obok Żydów ) odniósł rany największe! Przy czym Polska bohatersko walczyła na swojej palonej ziemi z diabłem niemieckim, a Żydzi z tą walką to raczej słabo. Faktem jest, że często ich zachowania też były niegodne, a walka miała miejsce przeważnie w szeregach Armii Czerwonej.

Upadłe narodki Europy Zachodniej, skrupulatnie akceptują niemieckie kłamstwo, a Polska – ukrzyżowana podczas Drugiej Wojny, występuje w kłamliwych, obrzydliwych materiałach różnego rodzaju, w roli kata i zbrodniarza. Role zostały odwrócone.

Diabeł i kat, bez skruchy i poczucia winy, po krótkim czasie zakłamanego wycofania, teraz butnie i bluźnierczo podnosi łeb, siejąc nienawiść – tak samo jak siał zawsze...Świat milczy, przyjmuje to kłamstwo mordercy o łapach we krwi. Oni wiedzą o tym kto jest katem, kto ofiarą, a jednak milczą, akceptując obrzydlistwo.

Polska i Polacy, największa ofiara DWŚ i największy jej, szlachetny, bezinteresowny bohater, Chrystus Narodów! Jest odsądzana od czci i Prawdy! W sposób haniebny i uwłaczający człowieczeństwu świadczących nieprawdę, jest Polska całkowicie świadomie stawiana w roli zbrodniarza!

To jest koniec człowieczeństwa i koniec tych wszystkich narodów, które stają tchórzliwie za kłamstwem, podkulając ogon, z wygody, niewiedzy, podłości natury, lenistwa, same skazują się na potępienie.

Teraz widzimy ten upadek w całości, ale będzie on większy, kompletny. I nie jest to bez niczyjej winy, czy bez powodu. To jest efekt własnych wyborów i działań, oraz kara za nie.

Dziś w Europie Zachodniej nie ma żadnej moralności. Oni się z moralności, a szczególnie wiary, butnie śmieją...ale tylko z wiary swych przodków – chrześcijaństwa, bo np. muzułmanów już się boją. To podłe i małe.

Zobaczymy jednak niechybnie, kto będzie się uśmiechać szczerze na końcu tej historyczno – metafizycznej farsy. Nie tylko na Sądzie Ostatecznym, ale jeszcze na tym świecie, zapewne już zaraz! Koniec Europy w Europie Zachodniej jest pewny, a zagłada Niemców postanowiona.

Za podłe kalumnie i odwracanie pojęć, za porzucenie Chrystusa i afirmację wszelkich obrzydliwości ludzkiej natury, zboczeń, rozwiązłości! Za de facto stanięcie wprost po stronie zła i szatana! Za cuchnącą hipokryzję i skrajny egoizm! Za butę i pychę, za zamykanie oczu i za pokrętny język węża!...

Za to i wiele innych grzechów, Europa Zachodnia przestanie istnieć! Nie cieszę się z tego, ale rozumiem Boski wyrok, za tak jawne i mordercze wystąpienie przeciwko Bogu i własnemu gatunkowi!

Niemcy to szczególny wróg gatunku ludzkiego, a dopóki to państwo będzie istnieć w formie politycznej, dopóty będziemy mieli do czynienia z masowym rozlewem niewinnej krwi...O czym niestety przekonamy się po raz kolejny już wkrótce.

Nie wiem co z nimi jest nie tak, ale coś jest...Nie wiem dlaczego Zachód okazał się tak słaby i zepsuty, że w perspektywie historycznej i ostatecznej odrzucił Chrystusa...? Jest to jednak fakt, a byłbym strasznym hipokrytą i wykolejeńcem, nie nazywając zła po imieniu...i z narodowości!

Czy to, że dany naród postępuje zbrodniczo i szatańsko, ma być jakąś międzynarodową, oraz publicystyczną tajemnicą poliszynela...? Czy w imię “równości” mamy nie wartościować i nie stwierdzać, iż jedna nacja jest w swych zachowaniach szlachetna, inna zaś kompletnie zatracona i zaprzedana złu...?

Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale to jest fakt. Są narody do cna złe i są zwyczajnie zakłamane...

Jest też Polska i Jeszcze Polska nie zginęła!...Co dobrze dla świata, Prawdy, Dobra i Miłości!

 

                                                                                           Optymista1930

                                                                                                                                    
 

P.S.

Okazuje się, że nie tylko kapitał ma narodowość, ale także wartości - lub ich zaprzeczenie – mogą ją mieć...

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031