Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
305 postów 236 komentarzy

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Nie jestem Indianinem Arapaho

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2017/04/09/nie-jestem-indianinem-arapaho/#more-3372

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Zbliża się moment prostego i bezdyskusyjnego ukazania prawdy o Katastrofie Smoleńskiej, czyli zamachu...I to jest koniec mojej dywagacji, już na samym początku, nieprawdaż...?

“Sekta Smoleńska” wie że to był zamach, to są fanatycy i wyznawcy tego “faszysty” Kaczyńskiego – tak dywagują ludzie duchowo mniej niezależni...że wyrażę się oględanie...

W końcu nie jestem Stonogą, by się bluzgami podpierać...i WSI.

Prawda o Smoleńsku jest przerażająca, a więc ci, co się boją z powodu swych uczynków, będą czynić wszystko, włącznie z kolejnymi morderstwami, bynajmniej takie mają zamiary. Ci zaś co boją się z racji swej tchórzliwej natury, będą musieli tym strachem się żywić.

Przed Pałacem stanie Pomnik Ofiar, zaś menele zostaną osądzeni za swe winy.

...Ale co ze zwykłymi głupkami...?

 

No tak jak mówię, jeśli chodzi o ich tryb funkcjonowania, to będą żyć tak jak żyli, a więc w głupocie i strachu. Ja jednak jestem już tak zmęczony piątą kolumną Moskali w Polsce, że dziś ich tu wymienię i nazwę.

Co i rusz – każdego dnia po kilka razy – toczę jałowe dyskursy w internecie, z różnymi obrońcami koncepcji “braci Słowian”, czyli tej zmierzającej do utworzenia w świadomości Polaków poczucia opartego na rzekomym braterstwie Rusków i ich koncepcji politycznych, z interesem Polski. Krótko mówiąc - “Rosja nas obroni”. Taka “rozkmina” krąży w różnych środowiskach, ale głównie wśród tak zwanych narodowców.

Cóż, co siedzi w duszach ludzi, nie poznam, a uważać jedynie mogę, iż tego typu wrzutki, są rozpowszechniane przy użyciu środków finansowych i wpływu pochodzących od Władimira i jego KGBowców. Nieważne, że większość z ludzi wyznających koncepcję “braci Słowian”, szczerze w to wierzy, nie będąc ŚWIADOMIE żadnymi agentami Moskwy...

Co w sumie dla Moskwy jeszcze lepsze jest, bo nie musi płacić, a obrona ich interesów wygląda wiarygodniej, gdy prowadzona jest ustami ludzi wierzących w swe słowa...Nawet na wariografie nie da się wykryć takiego agenta...bo i sam agent nie wie jaką rolę spełnia.

Ja uważam tak, jak wynika z tego tekstu: Ludzie – z nieważne jakich powodów – rozpowszechniający idee braterstwa z Rosją, są rzecznikami naszego wroga, oraz szkodzą Polsce.

Piszę te słowa, by było jasne jaki mam pogląd, a żadnych pozorów stwarzać nie chcę. Nie jestem żadnym narodowcem, a na takich narodowców, których ołtarzykiem jest “braterstwo Słowian” mam wyłożoną...Wyłożoną, no...

Zwijcie sobie jak chcecie – żydowskim przydupasem, czy lokajem, wiem jedno: Polska ma kilku wrogów, a głównymi z nich z całą pewnością są Rosja i Niemcy, co zresztą jest stałą historyczną. Tak się złożyło, że niespecjalnie szlachetne charakterystyki tych narodów, powodują stosowanie przez nie metod barbarzyńskich, nieeuropejskich i moralnie obrzydliwych. Wymieniać ich ( metod ) teraz nie będę; każdy kto zna naszą historię wie.

“Bracia Słowianie” - wy...jedźcie do Moskwy!

Niemców nigdzie wypędzać nie będę – ich wkrótce przegonią muzułmanie.

Z Żydami jest problem, bo są różne środowiska tam; często się myli Żydów z żydokomuną, choć i nie przeczę, że wyjątkowo podłe środowiska żydowskie prowadzą od lat nienawistną kampanię przeciwko Polsce. To jest fakt. Również w USA. Nie przeczę.

Nie jest to jednak żaden powód, by wyzbywać się jedynego realnego sojusznika w postaci Stanów, czy przyrównywać USA do Moskali.

Tak jak dziś gdzieś pisałem – Nie jestem Indianinem Arapaho i nie żywię nienawiści do amerykańskiej kawalerii – poza zwykłym wiarołomstwem USA nic Polsce nie zrobiło. Amerykańska kawaleria pacyfikowała czasem Indian Arapaho i innych...

Za to Moskale przelali morze, ocean polskiej krwi, a wróg to zaciekły, niemoralny i bez szacunku do samego siebie. Nie jest to przedstawiciel cywilizacji łacińskiej i europejskiej, a brat z niego dla Polaka taki, jak i z Prusaka...I Banderowca.

Mamy się przed kim bronić, a bycie Polakiem, nikt nie powiedział że ma być łatwe.

Jest zaszczytne i dumne, pełne honoru i prawości, miłosierdzia, którego brakuje innym narodom.

Jakże brakuje go Rosji, tego rysować nie trzeba.

Także żegnam się z “braćmi narodowcami”, zarazem wyrażając pragnienie, by z Polski wyjechały te tłumy Ukraińców, gdyż przytułku dla “widlarzy” w Polsce nie chcę. Jedźcie np. do Niemiec – tam wam lepiej zapłacą.

...a i grób swego idola, Bandery będziecie mogli odwiedzać...

Sojusz ze Stanami jest Polsce potrzebny jak powietrze i tylko taki sojusz w tych realiach ma sens. Co mnie to obchodzi, że milion ludzi nie rozumie polityki i nie łapie o co idzie gra – ja ich edukować nie będę. Nie mam kwalifikacji.

“Bracia narodowcy” uważają, że są Indianami Arapaho i w związku z tym powinni rozpamiętywać rzekome szkody wyrządzone im przez “kawalerię USA”.

Ja jestem Polakiem – nie Arapaho, a więc mam widzenie polskie. Nikogo też za to nie będę przepraszać.

Antoni Macierewiczu – buduj Wojsko Polskie, by armia była silna, zmotywowana i gotowa! Tego się domagam. Cała reszta jest nieważna. Strzeżmy się agentur, jak mawiał Marszałek.

...I tajnych wysłanników “Indian Arapaho”, próbujących Polakom wyprać świadomość.

“Bracia Słowianie”...?

SMOLEŃSK!!!

 

                                                                                                                                                           Optymista1930

( Całkiem niedawno wywalony z Naszych Blogów )

KOMENTARZE

 • Komik ze spalonego teatru.
  //Nie jestem Indianinem Arapaho//

  Nikt Cię nie podejrzewa... Kolejny mitoman. Wiadomo żeś zwykły debilek mały.

  //Antoni Macierewiczu – buduj Wojsko Polskie, by armia była silna, zmotywowana i gotowa! Tego się domagam.//

  Ale Ty nie domagasz w ogóle - w tym rzecz. Nie zmienia to faktu, że kamasze mógłbyś założyć... Teraz potrzebują takich gamoni.

  //W końcu nie jestem Stonogą, by się bluzgami podpierać...i WSI.//

  Już nie będziesz? Dobrze. Nie żegnam się...
 • @Katana 13:40:06
  Paszoł won rusku!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031