Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
305 postów 236 komentarzy

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Ostatnia Kohorta którą jest Polska...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2017/06/06/ostatnia-kohorta-ktora-jest-polska/

 

Ostatnio nagrywam na fejsbuku krótkie filmiki o tytule „Barwy Nieszczęścia”, mające być jakimś humorystycznym odreagowaniem całej pozostałej po „czeciej erpe” groteski rzeczywistości – i medialnej i prawdziwej, z życia. Może jest tak, ponieważ brak mi czasu duchowego ( ciekawe pojęcie, co? ) na zebranie się do pisania felietonów, a może już po prostu zniesmaczenie afirmacją głupoty przez tzw. mainstream jest tak dosadne, że czas z siebie trochę porobić debila.

W każdym razie „Barwy Nieszczęścia” nadaje użytkownik fb o ksywie Rafal Dyzma i jest on debilem...Tak się złożyło że to ja :)

I tym sposobem zrzucam z siebie już na początku tekstu cały balast pychy, dąsów, manii wielkości i nadymań, które tak bardzo są dziś widoczne w wirtualnym i żywym świecie...No, ludzie są śmieszni – a więc ja już wolę sam i świadomie zrobić z siebie debila :)…

Ale nie kłamcę – jak Kopacz, Tusk i reszta targowicy.

I nie zbrodniczego hipokrytę – jak rządy państw Europy Zachodniej, aktywnie wspierające rzeczoną hipokryzją, terrorystów muzułmańskich, czy po prostu – muzułmanów, którzy są w Europie najeźdźcami i powinni być zwalczani!

My i oni, oraz tamci – to trzy różne światy; świat wartości, rzeczywistość upadku i degeneracji, oraz prymitywna cywilizacja zła, jaką stanowią muzułmańskie hordy barbarzyńców.

Nie będę się rozpisywać; uważam że Polska jest tą rzeczoną i tytułową Ostatnią Kohortą, która podniesie nasz świat z kolan...Myślę zresztą że też to widzicie. Doprawdy ciężko jest nie dostrzec, a mówię Wam to ja, który zna Zachód od podszewki. Uwierzcie Ludzie, że żyjąc w Polsce mieszkacie całkiem blisko baśniowej Arkadii – tego ideału o jakim marzymy i który – fakt – nie powstanie na tym świecie, ale można się zbliżyć.

By to osiągnąć, w tempie sprinterskim potrzeba nam oddalić się od biednych i chyba skazanych, degeneratów z Zachodu; oni nie są Europą. Polityczna poprawność to znak szatana. Tyle.

Mamy wszelkie szanse i podstawy uważać, że Polska zbuduje inną unię europejską, tą zresztą, którą już kiedyś zbudowała – Rzeczpospolitą!

Taka unia będzie dobra i potężna. Taka Europa będzie bliska Pokoju Bożego.

Czujecie to, jak coraz godniej żyje się w Polsce? Widzicie tę różnicę w porównaniu z Zachodem...ale i wschodem, nie przeczmy…?

Barwy Nieszczęścia są tylko komedią w moim wydaniu, ale wiedzcie o tym, że w zdychających pozostałościach po Europie Zachodniej, to nieszczęście jest przerażające i wielowątkowe. Ludzie są mordowani. Ludzie w nic nie wierzą – są zagubieni, samotni, bez oparcia i bez odwagi. Umierające społeczeństwa tchórzy…

Z całą pewnością tam nie obędzie się bez rozlewu krwi na skalę wojny wewnętrznej. To smutne, ale prawda – Francja i Anglia to są już kraje rozdarte, a próba zdecydowanego rozwiązania problemu najazdu muzułmanów wywoła wojnę domową, która nie będzie wojną domową, a przeciwko obcym...urodzonym już na terenie wroga..

Ech...Dziwny jest ten świat i jakże popieprzony!...I ta Polska taka nudna, nic się nie dzieje...Tylko ten wzrost gospodarczy, spokojne rodziny, dużo pracy, odbudowa gospodarki, szkół, edukacji, etosu państwa i jego siły militarnej...Nuda. Po prostu – nuda.

Taka nuda nazywa się Pokojem Bożym i tego nam wszystkim Życzę z Bożą Pomocą!

 

                                                                                                                                      Optymista1930

 

 

KOMENTARZE

  • Troche przeginasz
    Z mojego doświadczenia ta Twoja Arcadia przypomina bardziej piekło.
    Nie sadzę żeby Polacy się z tego wyzwolili...
    http://niepoprawni.pl/blog/godny-ojciec/jak-wywalczylismy-sobie-prawa-rodzicielskie-w-polsce

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031