Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
305 postów 236 komentarzy

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Do dzieła!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2017/06/24/do-dziela-2/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Sądy w Polsce wypuszczają na wolność największych przestępców, łamiąc przy tym kręgosłup moralny narodu – bo jak ma zostać odebrana bezkarność aferzystów największego kalibru, jeśli nie jako przyzwolenie na patologię i pochwałą złodziejstwa...?

Prawo istnieje w Polsce, ale jest co najmniej chore i praktycznie potrzebna jest zmiana Konstytucji; kasta sędziowska zaś sama się nie oczyściła – jak ktoś marzył – ale kompletnie i do końca sprostytuowała. Więcej powiem, albo inaczej – oni po prostu reprezentują interesy najgorszych degeneratów, wrogów Polski i przyzwoitośi, a jako tacy powinni być natychmiast i w całości odsunięci od wpływu na jakiekolwiek sprawy publiczne.

To samo czynić chcą samorządy wybrane w ostatnich wyborach samorządowych – które zostały w sposób azjatycki sfałszowane. Kompletni zaprzańcy – jak Adamowicz, Karnowski, Majchrowski, Hajka Walec, czy Dutkiewicz, teraz mrzą sobie o sprowadzeniu “uchodźców” wbrew polskiemu prawu i decyzjom rządu! Rozumiem, że tenże rząd musi działać rozważnie i zgodnie z literą prawa, ale ta litera traci swą jurysdykcję, w momencie gdy brukana jest i sprawiedliwość i wola większości narodu.

Polacy nie chcą udzielnych pseudo księstw, zarządzanych ( z Berlina ) przez od lat tych samych zdemoralizowanych osobników; ale Polacy przede wszystkim nigdy nie zgodzą się na muzułmańskich najeźdźców na naszych ziemiach! Jeśli ktokolwiek uczyni taki krok i kogokolwiek sprowadzi – wbrew decyzjom polskiej władzy – dojdzie do rozruchów i wykonania woli narodu w sposób bezpośredni! Muzułmanie zostaną wyproszeni z Polski, ale na ulicach dojdzie do zamieszek.

...Wtedy PO i inni zaprzańcy wzniosą krzyk za granicą – że łamane jest prawo, prawa człowieka i że nie ma demokracji, co zaraz ochoczo podchwyci obrońca pedałów i wróg Polaków, niejaki Bodnar.

Wniosek jest taki, że wszelkie próby anarchii powinny być bezwzględnie powstrzymane już teraz, a rząd musi pokazać siłę prawa – już teraz! W przeciwnym razie dojdzie do eskalacji i destabilizacji, czego przecież usilnie pragną zaprzańcy

Panie Prezesie! Panie Premier! Panie Prezydencie! - Prosimy o ruch sprawczy i zakończenie rozmontowywania państwa polskiego!

Panowie ministrowie – Macierewicz i Błaszczak – czas zaprowadzić porządek! Armia i służby – to jest bezpośrednia siła polskiego państwa i narodu! Do dzieła! O to Was proszę...

 

                                                                                                                                                          Optymista1930

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031